28.11.2022 11:13 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

У Луганську 5 тисяч підприємців вимагали не приймати Податковий кодекс. Фото

Луганськ підтримав всеукраїнську акцію протесту підприємців проти прийняття податкового кодексу, яка пройшла 16 листопада 2010 року майже у всіх обласних центрах України. На центральну площу міста вийшли близько 5 тисяч представників малого та середнього бізнесу з Луганську, Лісичанську, Старобільску, Свердловську, Алчевську, Ровеньок, Первомайську, Красного Луча, Краснодону, Мілового, Антрациту, Стаханова, Сватово, Лутугино та Кременної.

Підприємці регіону щиро обурені нахабством влади, яка своїми діями намагається фактично знищити малий бізнес. Протестувальники гаряче підтримали заклик своїх київських колег розпочати збір підписів за відставку чинного уряду. Учасники мітингу зібрали 11 тисяч гривень на підтримку підприємців, які беруть участь у акціях протесту в Києві.

Для багатьох присутніх «податкова війна» оголошена урядом стала ще й особистою поразкою, бо саме з цією владною командою люди пов'язували свої надії на краще майбутнє.

Мітинг завершився маршем підприємців до Луганської обласної державної адміністрації. Протестувальники вимагали зустрічі з керівництвом області, скандуючи прізвища губернатора та його заступників. Але, будуючи нову державу, Україну для людей, ніхто з команди професіоналів не знайшов часу та не проявив бажання для того, щоб вийти до мітингуючих.

Це вже другий масовий протест підприємців у Луганську за останній місяць. За словами координаторів, акції триватимуть, поки вимоги протестувальників не будуть повністю задоволені.

Miting proti Podatk kodeksu Lugansk 16-11-2010-1

 Miting proti Podatk kodeksu Lugansk 16-11-2010-2

 

Правозахисний центр «Поступ», фото  Павла Хайло

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 17-11-2010 10:55 | Кількість переглядів 2725 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100