Тимошенко досі засилає провокаторів до Ющенка
Екс-президент Віктор Ющенко 21 січня 2011 року прийшов у Головне слідче управління Генеральної прокуратури.
Як повідомляють «Українські новини», він прибув до Головного слідчого управління ГПУ о 9:58 для дачі свідчень у справі про своє отруєння під час його перебування кандидатом у президенти в 2004 році.
Перед будівлею Головного слідчого управління екс-президента очікували журналісти, але їх спілкуванню перешкодив конфлікт, який виник між Ющенком і невідомим громадянином.
Коли колишній глава держави вийшов з машини, невідомий чоловік підбіг до нього і почав вигукувати на його адресу образи: «Паскуда! Як ти можеш дивитися людям в очі?», — кричав він.
У відповідь Ющенко звинуватив чоловіка в тому, що він присланий під будівлю Генпрокуратури однією з політичних партій за гроші.
«Не кричіть! Оце я тобі дав право так говорити. Щоб ти ходив по своїй землі, розмовляв своєю мовою. А якщо тебе прислала сюди якась партія і з записками цими, то, будь ласка, передай великий привіт тій партії і поверни ті гроші. Діти проклянуть тебе. Я за тебе ходжу по цій землі», — перейшов на крик Ющенко.
Він також порадив громадянинові читати об’єктивні газети й увійшов під прикриттям охоронця до будівлі Генпрокуратури, так і не поспілкувавшись із журналістами.
Як відомо, Генпрокуратура розслідує справу про отруєння Ющенка в розпал виборчої кампанії на президентських виборах 2004 року.
Коментарі

Читайте по темі
-
Автор «конституції» «ДНР» Браславський балотується у Білій Церкві від партії Юлії Тимошенко –
67229
-
Тимошенко радить диктатору Зеленскому не зважати на рішення Конституційного Суду –
67376
-
Громадянка незаконно внесла на рахунки партії «Батьківщина» понад 2,2 мільйона гривень, використавши персональні дані 15 осіб. Відео –
67228
-
#Гриценко відмовив #Тимошенко: «Сезонний авітаміноз» –
-
#Тимошенко домовилася з Аваковим про результати президентських виборів. Відео –
-
8 технических кандидатов в президенты, — #Тимошенко cфальсифицирует #выборы в окружкомах. Документ –
67224
-
«Ми ж поки мети не досягнемо – ми не заспокоїмося». У Раді прокрутили запис розмови мафіозі Коломойського з Тимошенко. Аудіо –
-
Радио Свобода выяснило, как Мангер из БЮТа связан c убийством Гандзюк –
-
500 гривен, — #Тимошенко уличили в массовом подкупе избирателей: работают «черные» штабы –
67227
-
Зашкварені. Прямой снял мультфильм, в котором высмеивает баллотирование #Тимошенко. Видео –
33807
-
#Ющенко заявив, як #Тимошенко перешкоджала йому отримати Томос. Відео –
-
У БПП нагадали, як #Тимошенко зірвала отримання ПДЧ для вступу в НАТО і розвалювала армію –
67228
-
#Тимошенко таємно зустрічалась з Пінчуком, – розслідування. Відео –
67358
-
У «Новому економічному курсі» #Тимошенко виявили плагіат і компіляцію, — дослідження –
33805
-
Ахтунг-ахтунг! Фрау #Тимошенко в канцлеры идет… –
67225