10.07.2020 09:40 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Верховна Рада хоче розширити повноваження комісії по захисту моралі та цензурувати Інтернет

Ці зміни передбачає законопроект, ухвалений парламентом у першому читанні. Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі, мала бути ліквідована в рамках адмінреформи. Однак структура й досі функціонує. Ліквідаційну комісію — уряд не створив, повідомляє "Телеканал новин «24»

«Зараз навпаки, ми для комісії прописуємо чіткий регламент, що вона має право робити, куди має право втручатися, і звичайно ж, з врахуванням того, що на жаль,в нашій країні за останні 20 років в залежності від уряду, а в нас 18 урядів було, яке приходить, то розпочинає зводити рахунки, в тому числі і медіні. То ми намагаємося, зробити так, щоби не була використана ця комісія як інструмент політичного тиску на той, чи інший засіб масової інформації», — каже народний депутат Євген Царьков.

Мораль — поняття суб’єктивне. Від таких новацій не всі законотворці у захваті. Мовляв, під дію закону може потрапити мало не кожна пісня, фільм чи книга.

«Хто буде визначати — де ті моральні авторитети? Покажіть мені на них пальцем. І чи захочуть? Я б ніколи в таку комісію не пішов. Бо я не святий, як я можу. Чому я маю судити це все — так написано чи не так. Якщо письменник вважає, що він написав — це його імя!», — каже народний депутат Володимир Яворівський.

Автори закону запевняють — це не цензура, а лише моніторинг. Втім, зазіхнулися на святая святих — спробують моніторити й інтернет — щоб там не було еротики та насилля.

«Ми маємо дбати про безпечне інформаційне довкілля не для дорослих — хай роблять все, що хочуть, вседозволеність повна, бо це дорослі сформовані люди — для дітей, які повинні зростати у тих нормах, які називають суспільною мораллю», — каже народний депутат Лілія Григорович.

Законопроект передбачає створення Єдиної спеціалізованої інформаційно-телекомунікаційної системи даних щодо стану суспільної моралі. У скільки новація обійдеться державній скарбниці та за якими параметрами вимірятиметься рівень моральності в країні — автори закону не повідомляють.

 

Читайте також:

Великий украинский фаервол или здравствуй цензура в интернете?

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 20-10-2011 10:23 | Кількість переглядів 7526 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100