Релігійний конфлікт навколо Катерининської церкви набирає оберті
Більше тижня триває блокада Катерининської церкви УПЦ-Ккиївського Патріархату в Чернігові «прогресивними православними» за підтримки УПЦ-Московського Патріархату.
9 липня підтримати учасників акції, які перешкоджають виконанню рішення про передачу храму віруючим та здійсненню богослужінь з ознаками порушення стт. 161, 180, 181 Кримінального кодексу, в місто прибула сама пані Вітренко.
Зустріти прогресивний хресний хід та вручити відомому конотопському політику мітли вийшли члени УНП, УНА-УНСО та Тризубу.
Патріотичні сили здійснили спробу прориву до тіла Наталії Вітренко, але після нетривалої сутички, були оточені щільним кільцем міліції і Беркуту. Лідеру ПСПУ вдалося залишити місце події неушкодженою.
Наразі активістами УНП встановлений великий роз’яснювальний стенд, на якому чернігівці можуть прочитати правдиву інформацію, щодо передачі Катерининської церкви УПЦ Київського Патріархату. Ефект роз’яснювальних робіт серед населення можна було спостерігати на центральній площі Чернігова, коли на вітренківський мітинг прийшло від 5 до 10 чоловік. В результаті мітинг не відбувся.
На жаль, невиконання владою власних рішень та потурання представникам екстремістських груп на кшталт ПСПУ призводить до нагнітання конфронтації та активізації дій з протилежного боку.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
