24.02.2024 18:43 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Чехія не ратифікує Угоду про асоціацію з Україною, – чеське МЗС

Перспектива укладання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом стає дедалі більш примарною. Ще одна країна-учасниця ЄС, Чехія, не збирається ратифікувати угоду, навіть якщо вона буде узгоджена та підписана.

Про це сказав в інтерв'ю Deutsche Welle чеський міністр закордонних справ Карел Шварценберг, перебуваючи на Київському безпековому форумі. «Зараз ні. Я думаю, що в інший час так, але не зараз. Пізніше», — відповів Шварценберг на запитання кореспондента про те, чи буде ратифіковано таку угоду.

Офіційна Прага не вважає, що на даному етапі Україна відповідає базовим політичним цінностям і правилам євроспільноти, таким як верховенство закону, демократія, розумне управління, громадянське суспільство. За словами глави дипломатичного відомства Чехії Шварценберга, «Україна є однією з важливих країн Європи, але вона повинна пройти увесь цей важкий шлях євроінтеграції».

Також у Чехії сподіваються, що в Україні будуть створені рівні умови для всіх учасників майбутніх парламентських виборів 2012 року. Шварценберг був серед п'ятьох міністрів закордонних справ ЄС, які нещодавно опублікували відкритого листа у The New York Times щодо стану демократії в Україні. Коментуючи цілі відкритого листа, чеський дипломат висловив сподівання, що стаття за його співавторства дала «відповідний ефект і стала поштовхом для прискореного розвитку демократії в Україні».

Дипломат сказав, що не може коментувати судові процеси, але водночас застеріг: «У Європейському Союзі таке враження, що судова влада в Україні працює за політичним замовленням. Це робить неможливим майбутнє членство країни в ЄС».

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 23-04-2012 14:25 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100