27.10.2021 14:02 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

«Цькувати українську владу в унісон з європейцями Москві зараз вигідно» — політолог Сергій Толстов

Нинішній бойкот України загрожує не так нашому діалогу з ЄС, як українським позиціям на переговорах із Росією. Таку думку у новому номері журналу «Країна» висловив директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов.

«Успішна тактика для слабкого, затиснутого між двох сильних, – нацьковувати їх одне на одного. А зараз обидва сильні натравлені на нас», — зауважив він.

Від початку травня лідери європейських держав одне за одним закликають бойкотувати українські матчі «Євро-2012». Погрожують зупинити ратифікацію угоди про асоціацію з ЄС. Причина – ситуація з демократичними свободами в країні та ув'язнення Юлії Тимошенко. Випустити екс-прем'єрку з тюрми вимагають і США. Росія висловила стурбованість щодо умов утримання Тимошенко в колонії. Українська влада відмовчується.

За словами Толстова, те, що відбувається з Тимошенко, європейцям, звісно, не подобається.

«Усім видно, що українська влада працює нечисто. Але відомо й про талант лідерки БЮТ як політичного актора: все могло бути й не зовсім так, як розповідає опозиція. Тому до встановлення фактів європейські політики утримуються від остаточного биття горщиків з Україною. Вони не хочуть закривати нам можливостей для геополітичного маневрування, адже без цього все закінчиться прийняттям умов Путіна по всіх інтеграційних проектах. Утім, скоріше за все, так і станеться», — наголосив він.

«Цькувати українську владу в унісон з європейцями Москві зараз вигідно. І час працює на Кремль. Адже економіка світу непевна – зате в Росії все стабільно. Захід із підозрою дивиться на співпрацю України з Іраном та Сирією – а Москва не має нічого проти. Геополітично вона стає дедалі комфортнішим партнером», — підкреслив експерт.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 12-05-2012 11:18 | Кількість переглядів 840 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100