Український мітинґ на батьківщині дружини Президента
23 липня 2006 року з ініціативи Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” відбувся мітинг української громади міста Чікаго. Учасники мітингу висловили своє відношення до політичної ситуації, яка існує в Україні і показали, що перебуваючи далеко від Батьківщини турбуються і вболівають за долю української держави.
Наводимо резолюцію української громади м. Чікаго, CША від 23 липня 2006 року:
Ми не можемо стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні, а саме: приходом до керування державою кримінально-комуністичної коаліції. Ми не можемо підкорятися представникам злочинних кланово-олігархічних структур, для яких обман, зрадництво, підкупництво і власне збагачення є головним принципом керування державою. Ми стурбовані, що до сьогоднішнього дня в Україні не засуджена комуністична партія, злочини якої проти українців повинні бути визнаними, як злочинами проти людства.
Настав час зрозуміти Президентові Віктору Ющенку, що від його вірного рішення залежить майбутня доля України та її народу.
Бог, Майдан і Український Народ доручив Вам, пане Президенте, виконати прагнення українців жити вільними у своїй країні, плекати українську мову і традиції, поважати суверенні права всіх народів і розвивати державу демократичним шляхом.
Вимагаємо від Президента України Віктора Ющенка 25 липня 2006 року достроково розпустити повноваження Верховної Ради і цим врятувати Україну від загрози втрати незалежності, демократії і свободи.
Ми все ще віримо в силу, мужність, волю і рішучість нашого Президента і нехай нам в цьому допоможе Всемогутній Бог!
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
