25.06.2021 15:48 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Другого березня відбудеться мітинг-концерт на захист Гостиного двору

2 березня 2013 року, у суботу, о 13.00 на Контрактовій площі громадські активісти, музиканти, артисти та усі небайдужі кияни проводять мітинг-концерт проти свавілля органів влади та на захист Гостиного двору.

На боці «інвестора» — вся сила державних органів. Його «прикривають» Кабінет міністрів, Міністерство культури, Архітектурно-будівельна інспекція, Фонд державного майна, Київрада.

З травня 2012 року громадські активісти утримували цю пам’ятку містобудування, яку невідомі «інвестори» з кіпрським корінням хотіли знищити, перетворивши на черговий безликий торговельний центр.

Державні органи ігнорують навіть факт пожежі, яка сталася у Гостиному Дворі. Нарешті, на боці «інвестора» виступила каральна державна машина, вершиною стало брутальне побиття загонами «Беркуту» людей у Гостиному дворі. За деякими свідченнями, такого бойовиська Київ ще не бачив за всі роки незалежності України.

Проте кияни не мають наміру відступати. Гостиний Двір став центром спротиву Києва перед навалою жадібних та безпринципних «інвесторів» на дитячі садки та школи, спортивні майданчики та узбережжя Дніпра, книгарні та видавництва, бібліотеки та музеї, парки та сквери

Відстояти Гостиний, не допустити його руйнації – є справою честі, совісті, самоповаги!

Приходьте на концерт.

Покажемо, що ми – кияни не дамо манкуртам Януковича та Попова знищити своє місто.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 28-02-2013 22:47 | Кількість переглядів 11091 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100