12.05.2021 17:53 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Регіоналка Бахтеєва вказує, хто має скласти іспит на суддю. 3 фото

Депутат від Партії регіонів Тетяна Бахтєєва, використовуючи свої зв’язки, вказує, хто має скласти іспит у Національній школі суддів на посаду судді.

Це випливає з фотографії, яку в п’ятницю зробив кореспондент видання Комерсант Влад Содель і розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Він зняв робоче місце депутатки, де серед інших паперів лежав список справ, які вона має зробити. Содель підтвердив УП, що саме Бахтєєва сиділа на цьому місці в той момент, коли робилося фото.

 

 

Першим пунктом там вказано: подзвонити ректору Національної школи суддів Україні Шукліній Наталі Георгіївні. (Насправді вона поки є в.о. ректора- УП).

 

Бахтєєва, Мірзоян, Шукліна

 

Другим пунктом зазначається, що потрібно «сказати, що 7 і 8 червня Нацшкола суддів буде проводити іспити, і потрібно, щоб Мірзоян Людвіг Коляєвич успішно склав ці іспити (і інші іспити, які будуть проведені 29 і 30 червня 2013 року)».

На сайті Нацшколи суддів серед слухачів, які мають скласти іспити 7-8 червня на посаду судді дійсно є «Мірзоян  Людьвік  Коляйович» в тому ж написанні, як і в списку Бахтєєвої. Він складатиме іспит у Харкові.

«Людвік Коляєвіч як адвокат уже захищав інтереси Бахтєєвої. Зокрема, як кандидата в народні депутати. Адже Бахтєєву неодноразово звинувачували в тому, що вона займалася підкупом виборців. Зокрема, проводила концерти, роздавала подарунки», — написав у своєму блозі Дмитро Гнап.

 

 

Мірзоян виявився помічником адвоката Сергія Осики, який захищав звинуваченого  у вбивстві Георгія Гонгадзе — генерала Олексія Пукача.

 

 

Українська правда

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 7-06-2013 17:00 | Кількість переглядів 31368 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100