22.06.2021 07:50 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

#Покращення. Азаров скоротив термін дії водійських прав з 50 до 30 років

Кабінет міністрів Миколи Азарова зменшив термін дії національного водійського посвідчення на право керування транспортними засобами з 50 до 30 років.

Це закріплено постановою уряду №627 від 12 червня 2013 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України».

Документ також дозволяє складання іспитів, необхідних для отримання водійського посвідчення, в центрах Державтоінспекції незалежно від реєстрації за місцем проживання або перебування.

Окрім цього, особам, позбавленим права керування транспортними засобами за керування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, посвідчення водія повертається тільки після обов'язкового проходження позачергового медичного огляду і складання теоретичного та практичного іспитів.

Вилучені посвідчення водія зберігаються у центрі Державтоінспекції за місцем проживання особи, позбавленої права на керування транспортним засобом.

Постанова також регламентує діяльність філій закладів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. При цьому у документі наголошується, що в разі, якщо таку діяльність здійснює філія, він враховується в управліннях Державтоінспекції за його місцезнаходженням.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 13-09-2013 10:18 | Кількість переглядів 87414 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100