20.05.2024 09:06 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Горять базари, або кому вигідно, щоб ми платили більше?

Регулярно кияни та мешканці інших міст стають свідками великих пожеж, які трапляються на ринках сільськогосподарської та промислової продукції. Так, 24 вересня в Києві поруч з метро “Шулявська” згорів “секонд-хенд”, внаслідок чого була порушена надійність шляхопроводу. А от 8 травня в Сімферополі горів найбільший речовий ринок «Таврія», через що підприємцям було завдано шкоди на мільйони доларів. Цей список був продовжений минулої ночі на Деміївському ринку м.Києва, внаслідок чого повністю згорів критий павільйон одягу.

Звичайно, ми далекі від того, щоб ідеалізувати стан з технікою пожежної безпеки, який існує на ринках України. Але на певні підозри щодо можливого замовного підпалу Деміївського ринку наводять чутки, що невдовзі в цьому жвавому місці має з’явитися великий торговий центр. Цю інформацію місяць тому фактично підтвердив кореспонденту Майдану представник адміністрації ринку. Як наслідок, в Києві зникне ще один базар, де можна недорого придбати сільськогосподарські товари, які селяни можуть відносно легко доставляти з неподалік розташованих залізничного вокзалу “Київ-Московський” та центрального автовокзалу на Московській площі.

Політику витіснення дешевої роздрібної торгівлі з м.Києва підтримується нинішньою владою Києва на чолі з Л.Черновецьким. Київ заполонила “соціальна реклама” типу “дешеве м’ясо плюс хвороби на додачу”. Внаслідок цього на тому ж Деміївському ринку санстанція минулого літа заборонила продаж дешевої і високоякісної продукції, яку привозили машини з Яготинського та Переяслав-Хмельницького маслозаводів та швидко реалізовували громадянам протягом кількох годин. Через це кожного літа ціни на молочну продукцію суттєво падали в стаціонарних будках, де реалізовувалася продукція Кагарлицького та інших маслозаводів. Цього ж літа внаслідок відсутності конкуренції ціна молока з жирністю 2.5% не падала нижче 1.8 грн/л, в той час як заготівельники у селян його видурювали по 60 коп./л при суттєво вищій жирності.

Дозволимо владі вбити конкуренцію? То будемо платити більше!

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 22-10-2006 17:05 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100