На Грушевського менти продовжують відстрілювати учасників #Євромайдан
29 січня 2014 року вночі до однієї з лікарень Києва з вулиці Грушевського були доставлені два активісти з вогнепальними пораненнями. Про це повідомив депутат Київради VI скликання від «УДАРу» Олексій Давиденко.
За його словами, ця інформація надійшла до партії «УДАР» з достовірних джерел. За словами Давиденка, до 17 лікарні Києва на Лабораторному провулку були доставлені молодий хлопець та чоловік старшого віку. «Люди були офіційно госпіталізовані та їм була надана медична допомога», – сказав Давиденко.
Він наголосив, що влада вдається до чергової провокації, щоб знову загострити ситуацію в Києві.
«З одного боку влада каже, що проводить переговори про мирне врегулювання ситуації, а з іншого – відбувається відстріл мітингувальників. Ми вимагаємо від силовиків припинити застосовувати зброю проти людей, в той час як всі сторони намагаються знайти вихід з конфлікту», – сказав Олексій Давиденко, повідомляє sprotiv.org.
Коментарі
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Все про: #євромайдан, вогнепальні поранення, Грушевського, медична допомога, менти, Олексій Давиденко
Читайте по темі
-
Мажор-поліцай Єгор Звонков VS бидло. Розслідування –
1167099
-
Дніпровським поліцейським-вбивцею виявився мажор Єгор Звонков з родини кременчуцьких податківців-мільйонерів, які промишляли корупцією і рейдерством –
350106
-
Поліцаї нас годують фейками, брешуть та дезінформують, щоб виправдати зумисне вбивство у Дніпрі. 2 фото –
211635
-
Вбивство у Дніпрі, біблійний погляд –
208272
-
Поліцейська з Дніпра вживала наркотичні речовини? Фото –
218203
-
Діяння поліцейського у Дніпрі свідчать про прямий умисел щодо вбивства. Розслідування –
215004
-
Вбивство поліцаями 5-річного Кирила: захист постраждалих просить про ще одну підозру –
17824
-
Аваковщина. Держбюро розслідувань перевіряє, як затриманий у кайданках міг застрелитися у відділку поліції –
39231
-
Аваковщина. Охранник выстрелил в упор: подробности убийства полицейским покупателя в супермаркете Харькова. Видео –
18284
-
Аваковщина. Пьяный полицай убил в ДТП 2 подростков во Львовской области –
25143
-
Американські криміналісти довели, що протестувальників на Майдані вбивав міліцейський Беркут. Відео –
101054
-
Аваковщина. На Львовщине шестерых полицаев обвиняют в убийстве парня при задержании. Видео –
17982
-
Аваковщина. Патрульні поліцейські переїхали жінку у Запоріжжі — у неї перелом основи черепу. Відео –
17979
-
В Авакова оскаржили вирок у справі про побиття активіста з #Майдан беркутівцем 18 лютого 2014 року. Документ –
17990
-
Вбивство Сашка Білого розсварило нову владу з Майданом, — Ігор Луценко –
42159