Заступник Держсекретаря США Бернс закликав сформувати уряд та пообіцяв економічну допомогу
Заступник Державного секретаря США Вільям Бернс 25 лютого 2014 року приїхав до Києва.
Він зустрівся з низкою українських політиків, зокрема виконувачем обов'язків президента Олександром Турчиновом, головою УДАРу Віталієм Кличком та лідером «Свободи» Олегом Тягнибоком.
Також високопосадовець обговорив ситуацію в Україні c главою європейської дипломатії Кетрін Ештон і відвідав медичну службу Майдану, розгорнуту на території Михайлівського монастиря.
Як повідомляє сайт партії УДАР, пан Бернс підтвердив намір США надати Україні допомогу і закликав лідерів опозиції швидше сформувати уряд.
Він також відзначив, що розуміє, в якому складному стані залишила економіку попередня влада.
Коментарі
переглядівВсе про: Виталий Кличко, Вільям Бернс, економічна допомога, Майдан, Олег Тягнибок, Олександр Турчинов, США, уряд
Читайте по темі
-
Суд звільнив антимайданівця ''Топаза'' від кримінальної відповідальності за викраденні людини –
140391
-
Беркутівця Сергія Тамтуру, який вбивав майданівців відпустили додому. Відео –
158976
-
Снайпера Дмитра Хміля — вбивцю майданівця Олександра Храпаченка випустили під нічний домашній арешт –
140390
-
Обвинувачуваний у розгоні студентського Майдану «екс-беркутівець» працює помічником депутата Дейдея з «Народного фронту» –
143444
-
Антимайданівця «Топаза» Гната Кромського випускають на свободу –
140380
-
Луценко хоронит «дело Небесной сотни», — нардеп Мустафа Найем –
140378
-
Американські криміналісти довели, що протестувальників на Майдані вбивав міліцейський Беркут. Відео –
169275
-
Луценковщина. Героя Майдана Бубенчика підозрюють у бажанні порушити «перемир'я» між Януковичем та Яценюком на Майдані –
212598
-
У генпрокуратурі #Луценко вважають розстріл «Беркутом» Майдану «охороною громадського порядку». 2 фото –
156089
-
Луценковщина. «Цей закон є нікчемним», — заявив прокурор Донський, що репресує майданівця Бубенчика –
132946
-
Луценковщина. Генпрокуратура затримала майданівця Бубенчика, який розповідав, як стріляв у беркутівців на Майдані –
134271
-
За «законом Савченко» вийшов на волю «антимайданівець» Кондратенко, засуджений за підготовку терактів –
117253
-
Убийца Веремия знал о расстрелах на Майдане и охранял банк генпрокурора Яремы и губернатора Савченко –
120207
-
Люстрація навпаки: прокурор-антимайданівець Павло Головко розслідує злочини проти Майдану. Відео –
117255
-
Режим #Порошенко засекретив несправедливий вирок організатору вбивства журналіста Віремія під час #Євромайдан –
117537
