30.05.2024 09:14 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Юрій Бойко – геть з Кабміну!

 

 

Сьогодні в Кабміні побачила засновника «Кедру» (яке було номінальним власником мисливського маєтку Януковича) – Юрія Бойко.

Він звісно більше відомий, як куратор паливо-енергетичного комплексу під час усіх пришесть Януковича до влади. Відомий, як партнер Фірташа. Вони разом плели мега-корупційні схеми, викачували мільярди з «Нафтогазу» в усі періоди пришестя Януковича до влади.

Бойку місце у в'язниці разом зі своїми подільниками Фірташем, Бакуліним та іншими, а не в Кабміні після Майдану! Невже, хтось з посадовців Кабміну цього не розуміє?

Бойко спускався з сьомого поверху на шостий. В кого він був? Я особисто зітхнула з полегшенням, коли з'ясувала, що прем'єра Арсенія Яценюка в цей час не було в Кабміні.

Однак проблема не тільки в тому, що хтось з можновладців приймав таку одіозну особистість, мега- грабіжника України. Страшно, що той, хто приймав не переживав за свою репутацію.

А ще страшніше для держави – можливі кулуарні домовленості «ходоков» таких масштабів. Адже Бойко ходив Кабміном не просто так, а намагався вирішити якісь питання.

А я знаю деякі питання, які нині турбують Бойка. Він, наприклад, хоче вкрасти з «Нафтогазу» газ вартістю 2 мільярди доларів. Він з Фірташом, Вороніним та Бакуліним «ліпили» цю схему обкрадання держави, ще в часи Януковича, але по якимось причинам не довели її до кінця.

Зокрема, Бойко організував букет рішень Господарського суду м. Києва, які визнали договір поставки газу між «Нафтогазом» та «Укргазенерго» за 2007-рік таким, що «не був виконаний» і зобов'язали НАК повернути фірмі Фірташа-Бойка газ, який вже давно спалили споживачі і за який «Нафтогаз» повністю розрахувався. У мене є податкові накладні, які підтверджують факт сплати за газ. Однак суд прийняв рішення на користь фірми Фірташа, тому що «Нафтогаз» не показав акти-прийому передачі газу. Цього вистачило, щоб суд прийняв рішення на користь фірми -посередника від Фірташа.

Аналогічно, за тією ж схемою, суду міг встановити всі договори поставки газу між «Укргазенерго» на «Нафтогазом» такими, що не відбулися, і примусити НАК повернути десятки мільярдів кубометрів газу приватній фірмі. Адже «Нафтогаз», керувався тим самим кланом Фірташа-Бойка, і тому не важко було організувати, щоб всі акти-прийому передачі легенько зникли. Як зникли вони у вище наведеній справі «двох мільярдів». Адже в 2008 році речник «Укргазенерго» показував ті акти на прес-конференції, а в 2012 представники «Нафтогазу» вже розповідали суду, що їх у них не має. Отже суцільна афера!!! При чому вона не мала жодного стосунку до рішення Стокгольмського арбітражу по «РосУкрЕнерго». Це був додатковий мега- розбій серед білого дня).

І це фантастично хороша новина, що Фірташ-Бойко не довели той розбій до кінця за часів Януковича, не вкрали той газ, бо 2 млрд. доларів це три Камази стодоларових банкнот, це два річних бюджети міністерства охорони здоров'я.

Чому Фірташу-Бойку не вдалося забрати газ? Це питання, адже всі карти були в їх руках. Бойко курував паливно-ергетичний сектор в уряді, його люди Бакулін та Винокуров керували «Нафтогазом» і «Укртрансгазом» отже мали доступ до «вентиля на трубі». «Укргазенерго» очолював, ще один злий геній з команди Фірташа-Бойка – Ігор Воронін, який «переконав» суддів, що «Нафтогаз» має програти суд очолюваній ним фірмі. А «Нафтогаз» в свою чергу був готовий програвати без питань, бо керувався з того самого центру. Тому для нас це чудо, о той об'єм газу збережений для держави.

Однак,те що Бойку не вдалося зробити при Януковичі він намагається завершити зараз.

Нині «Укргазенерго» вимагає від «Укртрансгаз» та «Нафтогазу» виконати рішення судів 2012—2013 років, і віддати йому газ вартість 2 млрд. доларів.

Який сором, що погромники держави продовжують нахабніти після кривавого Майдану!? Після загибелі Небесної Сотні вони сміють доводити свій злочин до кінця!?

Сумно, але злочинці повірили в свої сили після того, коли суд нещодавно випустив на свободу екс-керівника «Нафтогазу» Євгена Бакуліна, арештованого в кримінальні справі порушеній МВС. Це стало сигналом, що великі гроші оформлені в хабарі продовжують бути джерелом влади в Україні.

Звісно свобода Бакуліна коштувала клану Фірташа-Бойка чималих коштів. Проте, там вважають, якщо піти далі і роздіти «Нафтогаз» на 2 млрд. доларів, це покриє витрати на «потрібне» рішення судді у справі Бакуліна і дасть можливість для вирішення проблем Фірташа за кордоном і потужного старту в українській політиці. Адже 2 млрд. доларів це можливість підкупу (по 500 грн.) ВСІХ виборців України на парламентських виборах.

Тому клан Фірташа-Бойка бореться за виконання злочинного рішення суду, що було прийняте в часи злочинної влади. Проте це не держава винна Бойку, Бакуліну та Вороніну 2 млрд. доларів. Це вони винні державі. Вони настільки вині, що їх місце у в'язниці, а не в коридорах Кабміну -100%...

Одже сьогодні я була просто приголомшена побаченим, навіть не знала, як реагувати. Я лише сфотографувала Бойка і все.

Проте, якщо ніхто не буде реагувати на появу таких одіозних осіб в Кабміні, то завтра я ризикую побачити тут...Юрія Іванющенка (фінансиста сепаратистів), а післязавтра – Сергія Курченка...

Тому, хоч я і промовчала при зустрічі, але хоч блог закінчу гаслом, яке нині є актуальним завданням для генпрокуратури: «Бойко — під арешт!».

 

 

Тетяна Чорновіл

 

 

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 28-07-2014 22:27 | Кількість переглядів 831 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100