Міністр України Павло Клімкін веде переговори з терористами, керованими Кремлем
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін позитивно оцінює проведені у Мінську 1 вересня консультації контактної групи щодо ситуації на сході України.
Про це він сказав на спільній прес-конференції з генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом, який перебуває у Києві з одноденним візитом, повідомляє УНІАН.
«Сам факт таких консультацій у Мінську є в цілому позитивним, оскільки тривалий час було складно організувати такі консультації через небажання представників так званих „ДНР“ і „ЛНР“ брати в них участь», — сказав Клімкін.
За його словами, у ході вчорашніх консультацій обговорювались питання, пов'язані зі звільненням заручників та передумовами припинення застосування зброї.
«Я розмовляв з учасниками цих консультацій як з українського боку, та і ОБСЄ. Вони налаштовані на їх продовження і готові предметно працювати», — сказав Клімкін.
Голова МЗС заявив, що представники «ДНР» і «ЛНР» також готові предметно працювати, для чого потрібна відповідна політична воля і відповідні інструкції з Москви, оскільки відомо, що вони повністю контролюються з Москви.
Як відомо, 1 вересня в Мінську відбувся черговий раунд консультацій тристоронньої контактної групи з пошуку шляхів врегулювання кризи на сході України.
Контактна група була представлена екс-президентом України Леонідом Кучмою, послом РФ в Україні Михайлом Зурабовим та офіційним представником діючого голови ОБСЄ з питань врегулювання ситуації в Україні Хайді Тальявіні.
Також на зустрічі були присутні лідери терористів – т.зв. «віце-прем'єр Донецької народної республіки» Андрій Пургін та «голова Верховної ради Луганської народної республіки» Валерій Карякін.
Наступне засідання контактної групи по Україні заплановано на 5 вересня 2014 року.
Коментарі
переглядівВсе про: Андрій Пургін, Валерій Карякін, Зурабов, Кучма, Павло Клімкін, Торбйорн Ягланд, Хайді Тальявіні
Читайте по темі
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
«А що ви Зеленскому зробите? Зараз кожен українець як мішень у тирі для його російських друзів», — Вадим Гладчук –
-
Гладчук заявив про гібрідну атаку росії в Албанії –
-
Це було дуже страшно. Досі страшно. І я ніколи не забуду.І ніколи не пробачу росіянам цих страшних років життя у війні –
-
Василь Червоній – загибель чи вбивство? 17 років тому пітерські чекісти вбили Василя Червонія –
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
З захоплення Готланду почнеться реалізація російського сценарію окупації Литви, Латвії та Естонії –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
російський шансон. Вони слухали таку саму пісню, що ось грала в салоні маршрутки, поки ґвалтували її –

