Нацбанк привів у відповідність до вимог Закону про держзакупівлі інструкцію
Постановою Правління Національного банку України № 407 від 18.10 .2006 року „Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті” з метою приведення порядку здійснення безготівкових розрахунків в Україні в національній валюті у відповідність до вимог Законів України „Про внесення змін до Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” та інших законодавчих актів України” № 3205 від 15 грудня 2005 року затверджено зміни до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ № 22 від 21.01.2004 року.
Цей документ був зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 20 листопада 2006 року за номером 1218/13092.
Так, зокрема, пункт 1.6 після абзацу другого Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті доповнено новим абзацом:
Банк приймає від платника (державного, казенного, комунального підприємства, господарського товариства, у якому державна частка акцій перевищує 50 відсотків) розрахунковий документ на перерахування коштів за товари, роботи і послуги відповідно до вимог Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” №1490-ІІІ від 20 лютого 2000 року.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Почему Зеленский приказал вместо российской нефтепереработки бить по ширпотребу? Расследование Олега Ельцова –
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
