20.01.2021 23:35 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Окружна виборча комісія округу № 16 фальсифікувала результати виборів. 2 фото. Відео

Окружна виборча комісія округу № 16 (Вінницька область) фальсифікує результати виборів. З грубним, цинічним порушенням законодавства ОВК 16 не врахувала результати виборів на декількох дільницях округу, де переміг самовисуванець Юрій Македон, повідомляє sprotiv.org.

І саме таке неврахування результатів виборів на тих дільницях, де переміг Юрій Македон дало можливість проголосити переможцем виборів на цьому окрузі Романа Стаднійчука.

Водночас згідно 100% протоколів ДВК з мокрими печатками перемогу отримав Македон Юрій (перевага на 168 голоси). І саме таке рішення окружкому (безпідставне і незаконне) відібрало  голоси у переможця і надало перевагу Роману Стаднійчуку.

30 жовтня 2014 року вхід до ОВК № 16 заблоковано особами спортивної статури, які прибули з м. Могилів-Подільський. Про силове захоплення ОВК повідомлено на всі гарячі лінії силових структур, проте, жодного реагування протягом 30 хв. не відбулось. В приміщення ОВК не могли потрапити офіційні спостерігачі від інших кандидатів. Після цього члени окружкому оголосили про часткове зникнення бюлетенів з приміщення ОВК. Цікаво, що зниклими виявилися бюлетені на дільницях, де найбільшу кількість голосів отримав юрист Юрій Македон.

 

 

Порядок зберігання бюлетнів на 16-му ОВК

 

 

До речі, у день голосування на кількох дільницях округу відбувалося масове вкидання пачок виборчих бюлетенів за Романа Стаднійчука. Це було заснято на відео спостерігачами. Поки невстановлена громадянка чотири (!) рази вкидала заповнені за Стаднічука бюлетені у скриньку для голосування.

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 1-11-2014 13:23 | Кількість переглядів 249576 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100