Працівники «Львівгазу» пікетують Кабмін
Сьогодні в Києві розпочалася акція протесту працівників шести газопостачальних підприємств – «Львівгаз», «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Чернівцігаз» та «Чернігівгаз», на яких чинять планомірний тиск державні силові структури, передає прес-служба ВАТ «Львівгаз».
Акція протесту триватиме і завтра. Під час неї відбудеться пікетування Кабінету Міністрів України, Міністерства палива та енергетики, Генеральної прокуратури, НАК «Нафтогаз України» та НКРЕ. Мета – привернути увагу перших осіб держави до ситуації, в якій, у силу об’єктивних причин, опинилися вищезазначені газопостачальні підприємства.
У прес-релізі зазначено, що працівників ВАТ «Львівгаз» приєднатися до акції протесту змусила низка причин. Зокрема, численні позапланові перевірки підприємства
«Не відчуваючи підтримки з боку вищого керівництва держави, яке відверто ігнорує ситуацію, що склалася з головним газопостачальним підприємством Львівської області, наше керівництво було змушено посилити охорону ВАТ «Львівгаз» підрозділами «Титан». Питання безпеки 5,6 тис. працівників підприємства стало проблемою тільки нашого керівництва», – зазначено в релізі.
Крім того, до акції протесту змусило вдатися «небажання НКРЕ затвердити економічно обґрунтовані тарифи на транспортування та постачання газу для підприємства» та «дискредитація професіоналізму, нашого вміння кваліфіковано обслуговувати газорозподільну мережу та безаварійно забезпечувати споживачів області природним газом». Підтвердженням цього представники «Львівгазу» вважають лист від ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України», у якому підприємство поставлено до відома, що з 1 січня 2007 року припиняє дію договір про користування газорозподільною мережею.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
