Януковичу для повного щастя лишилося ”узаконити” Президента до «англійської королеви»
В Україні для створення ефективної системи влади необхідно прийняти закон про Президента, вважає прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ.
Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів він сказав: «Ми зацікавлені, щоб влада працювала ефективно, а ефективна система влади неможлива без інституту Президента. Президент також повинен мати інструменти для виконання своїх функцій».
В.ЯНУКОВИЧ підкреслив, що уряд готовий разом із Секретаріатом Президента підготувати відповідний законопроект. «Ми готові працювати разом, і я завжди дивувався, чому досі Секретаріат Президента не ініціював розгляд законопроекту про Президента», — відзначив він.
Прем`єр не виключив, що відсутність законопроекту про Президента пов`язана з очікуванням скасування політичної реформи. «Можливо, хтось сподівався на скасування Конституції, можливо, щось інше. Але інститут Президента повинен мати також законні повноваження й нести відповідальність за їх виконання, як і всі гілки влади», — додав він.
Глава уряду впевнений, що після ухвалення закону про Кабінет Міністрів Президент зберіг всі свої повноваження, передбачені Конституцією. Він нагадав, що зміни до Конституції в грудні 2004 року підтримав і підписав Президент України Віктор ЮЩЕНКО. «Їх потрібно виконувати», — підкреслив він.
В.ЯНУКОВИЧ не став коментувати наміру Президента України В.ЮЩЕНКА звернутися до Конституційного Суду для оцінки на відповідність Конституції прийнятого закону про Кабмін.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
