14.07.2020 07:45 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Ірина Геращенко заявила про зрив бойовиками Мінських угод

 

 

Бойовики, по суті, публічно взяли на себе відповідальність за зрив виконання Мінських угод, намагаючись прив'язати звільнення заручників з амністією бандитів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала народний депутат, представник України у гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на сході України Ірина Геращенко, повідомляє sprotiv.org.

«Бойовики публічно озвучили ті неприйнятні позиції, якими вже кілька місяців намагаються шантажувати Україну в питанні заручників. По суті, вони публічно взяли на себе відповідальність за зрив виконання Мінських угод, зв’язавши два абсолютно різних пункти і питання. Вони намагаються прив'язати звільнення наших героїв з амністією бандитів», — наголосила вона.

Ще одним проблемним питанням, за словами Геращенко, є те, що бойовики «намагаються штучно зменшити кількість утримуваних заручників, перетворюючи питання звільнення на непристойний торг».

«Якою є наша позиція ? Перше: безумовне звільнення всіх заручників- це обов'язковий пункт Мінських угод, який давно мав бути виконаний. Наші герої утримуються в підвалах лнрів-днрів незаконно. І відповідальність за цю публічну заяву по зриву Мінських домовленостей тепер повністю лягає на бойовиків і країну, що їх підтримує РФ. І ми будемо тиснути усіма можливими способами з вимогою виконати Мінські угоди в частині звільнення заручників», — наголосила політик.

За її словами, амністія — це абсолютно інший пункт Мінських угод, який може вступити в дію «тільки після повернення законності на окуповані території і виведення звідти «буратін»».

Як повідомляли деякі ЗМІ, в угрупованні «ДНР» назвали оголошення в Україні амністії для учасників конфлікту на Донбасі головною умовою обміну полонених у форматі «всіх на всіх».

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 22-10-2015 21:45 | Кількість переглядів 158593 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100