МЗС офіційно рекомендувало українцям не їздити у Росію
Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від відвідування Росії.
Про це йдеться у заяві відомства 5 жовтня 2016 року, повідомляє sprotiv.org.
У МЗС нагадали, що «на території держави-агресора зросла кількість безпідставних затримань наших співгромадян».
«Російські правоохоронні органи грубо поводяться з українцями, застосовують до них неприпустимі методи фізичного та психологічного впливу, тортури та інші дії, що принижують людську гідність. Громадянам України відмовляють у доступі до них консулів, адвокатів», – додали у відомстві.
Міністерство заявило, що такими діями Росія грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини та свої міжнародні зобов'язання.
«Враховуючи зазначене, а також зважаючи на суттєво обмежені на даний час можливості української сторони забезпечити належну безпеку наших співгромадян на території РФ, МЗС закликає громадян України утримуватися від поїздок до Російської Федерації, а також від слідування транзитом територією цієї держави», – заявили у МЗС.
У вівторок директор політичного департаменту МЗС Олексій Макеєв заявив, що відвідування РФ є небезпечним для всіх громадян України. Він також рекомендував утриматися від поїздок в цю країну.
Коментарі

Все про: відвідування Росії, їздити у Росію, міжнародні зобов'язання, Міністерство закордонних справ, Росія
Читайте по темі
-
російський шансон. Вони слухали таку саму пісню, що ось грала в салоні маршрутки, поки ґвалтували її –
-
Диктатор Зеленський має сісти в тюрму за держзраду та знищення найкращих підрозділів ЗСУ на Курщині. Розслідування –
-
Звільнення Ленура Іслямова — це диверсія Зеленського проти кримськотатарського руху зі звільнення України від російських загарбників –
-
На Донбасі рашисти готують одразу 4 котла для ЗСУ! У кожного «пройоба» та державної зради є ім'я –
-
Терористична атака російських загарбників на Запоріжжя. #russiaisaterroriststate треба виключати з ООН за тероризм та геноцид –
-
Свідчення Наталії Власової про тортури російських терористів з мгб днр –
-
росіяни йому зривали нігті на ногах –
-
Чому росія окупувала 2800 кв. км території України у 2024 році? Розслідування –
-
Хто знає історію той розуміє, що тим російським ворогам не можна довіряти, бо нема в них ні честі, ні совісті... Розслідування –
-
Тримаймося. Заради тих, хто сьогодні цілує нас з неба –
-
Україна не має давати майданчики для російської опозиції. Немає там ніякої опозиції –
-
Деякі тіла загиблих морпіхів ми змогли забрати через пару місяців. Чи причетний до цих подій генерал Содоль? –
-
А ви бачили, що вони з нашими жінками й дітьми робили в Бучі й Ворзелі? Ну як я міг не піти? –
-
#Какаяразница – она жива или мертва? –
-
За російський танк – 48 720 грн — Міноборони України заявило, що військовослужбовці можуть отримати грошову винагороду за знищену техніку ворога –