Росія керує «сепаратистами» на Донбасі аж до найдрібнішого підрозділу, – конгресмен CША Стів Рассел. Відео
«Ми вважаємо, що маємо пшеничні поля в Оклагомі! Господи! Вам треба побачити Україну!», — заявив конгресмен Стів Рассел, ділячись враженнями від свого візиту до України в інтерв'ю місцевому теле-шоу «Оклагомець». «Україна — унікальна країна. Вони годували хлібом весь світ», — додав він, повідомляє sprotiv.org.
«Водночас, як Вам відомо, Росія незаконно відрізала собі частини їх території — Крим, регіон Донбасу, який знаходиться на сході України, — наголосив Рассел. — Там вони фактично керують так званими „сепаратистами“, які насправді не є сепаратистами. Очевидно, що ними керує Росія аж до найдрібнішого підрозділу і дає їм обладнання».
«Росіяни фактично незаконно відрізали собі пару міст з територіями, пару регіонів, які за площею становлять третину Оклагоми. Просто відрізали і це — проблема», — сказав конгресмен.
Під час свого візиту, конгресмен відвідав 45-ту бригаду Національної гвардії Оклагоми, військові якої навчають українських військових.
Він так пояснив чому в США має хвилювати те, що відбувається в Україні:
«В НАТО є країни на сході Європи — Польща, Румунія, країни Балтії — якщо на них нападе Росія, це означатиме війну для Сполучених Штатів через НАТО».
«Саме тому нам не байдуже, — пояснив конгресмен. — Ми маємо переконатись, що ці країни можуть захистити себе і Росія ними не скористається, тому що якщо вони це зроблять, то через якусь невелику країну у нас можуть виникнути зобов'язання в рамках НАТО і може бути велика війна. Тому, наша гвардія з Оклагоми допомагає цьому запобігти і ми їм вдячні».
Рассел був глибоко вражений боротьбою України за незалежність: «українці відокремились від Радянського Союзу на початку 90-х, однак, цікаво, що коли говориш з ними, у них відчуття, що вони здобули справжню незалежність для себе лише протягом останніх років».
Українці «дивляться на Захід і хочуть майбутнього як демократичної, незалежної України. Мені приємно, що Оклагома відіграє роль в цьому, захищаючи їх», — зазначив конгресмен Стів Рассел.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
російський шансон. Вони слухали таку саму пісню, що ось грала в салоні маршрутки, поки ґвалтували її –
-
Диктатор Зеленський має сісти в тюрму за держзраду та знищення найкращих підрозділів ЗСУ на Курщині. Розслідування –
-
Звільнення Ленура Іслямова — це диверсія Зеленського проти кримськотатарського руху зі звільнення України від російських загарбників –
-
На Донбасі рашисти готують одразу 4 котла для ЗСУ! У кожного «пройоба» та державної зради є ім'я –
-
Терористична атака російських загарбників на Запоріжжя. #russiaisaterroriststate треба виключати з ООН за тероризм та геноцид –
-
Свідчення Наталії Власової про тортури російських терористів з мгб днр –
-
росіяни йому зривали нігті на ногах –
-
Чому росія окупувала 2800 кв. км території України у 2024 році? Розслідування –
-
Тримаймося. Заради тих, хто сьогодні цілує нас з неба –
-
Україна не має давати майданчики для російської опозиції. Немає там ніякої опозиції –
-
Деякі тіла загиблих морпіхів ми змогли забрати через пару місяців. Чи причетний до цих подій генерал Содоль? –
-
А ви бачили, що вони з нашими жінками й дітьми робили в Бучі й Ворзелі? Ну як я міг не піти? –
-
#Какаяразница – она жива или мертва? –

