23.01.2021 16:34 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Українки більше ніколи не будуть брендом чи товаром для купців-радхонитів Хазарского каганату, — Гладчук

Гей ви, пане Верховний Головнокомандувач, я не знаю про який саме «туризм» ви говорили, але я знаю один такий «туризм»!

«Туризм», в якому наші дівчата-українки, багато з яких, з перших днів війни, стоять пліч-о-пліч з чоловіками на «нулі», удобрюють український чорнозем російськими «туристами».

В той час як ти — ссиклівий і хамський блазень, чотири рази проігнорував повістку, заробляв свої мільйони рублів, виконуючи держзамовлення уряду рфіїї і будував плани з Коломойським та путіним, як за допомогою російської пропаганди та маніпуляцій окупувати мою державу зсередини.
https://sprotiv.org/69509

На сьогодні, в
#ЗСУ проходять службу 55 тисяч жінок-військовослужбовців. Шість українок загинули, захищаючи мирне небо над головами своїх рідних та друзів, десятки поранені.

#зеленский
!

Для мене українки — це Олена Завісна, Леся Українка, Олена Степанівна, Софія Галечко, Гандзя Дмитерко, Василина Ощипко, Олена Кузь, Павлина Михайлишин, Ольга Басараб, Ганна Боднар, Наталя Винників, Олена Волошин, Марта Грицай, Ірина Зубач, Володимира Ковалюк, Дарія Коверко, Люба Комар, Людвига Малащук, Ірина Пик, Олена Столяр, Олена Теліга, Катруся Зарицька, Богдана Світлик, Галина Дидик, Олександра Паєвська, Ірина Калинець, Стефанія Шабатура, Атена Пашко, Ярослава Заневчик, Ірина Сеник, яка 34 роки свого життя провела по тюрмах і таборах радянських окупантів, але не скорилася.

... Це Олена Білозерська, Лера Бурлакова, Яна Зінкевич, Маруся Звіробій, Людмила Шугалей, Светлана Андрейчук, Яна Червона, Анастасія Горбачова, позивний «Ліса», Наталія Хоружа...

Це сміливі доньки української нації, бандерівки та патріотки, які взяли зброю у важкий для держави час гібрідної російської агресії, щоб нарівних з чоловіками боронити свої оселі від путінських орків з московської орди.

#зеленский
та #путін!

Україна не повія!

Українки більше ніколи не будуть брендом чи товаром для купців-радхонитів Хазарского каганату.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D1%85%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%8B

Вадим Гладчук, фейсбук

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 18-06-2019 8:44 | Кількість переглядів 34610 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100