13.08.2020 17:35 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Владу народу, а не партіям, — Гладчук закликає Зеленського ветувати виборчий кодекс за партійними списками

Владу народу, а не партіям!

Вадим Гладчук називає кроком до партійної диктатури ухвалення кнопкодавами виборчого кодексу за партійними списками.
І питання не лише у тому, що з сімнадцятого разу (!) голові парламенту вдалося повернутися до правок — Андрій Парубій у цей день був такий самий неперевершений, як колись Михайло Чечетов при ухваленні тоталітарних законів Януковича 16 січня 2014 року, які редактор Спротиву Гладчук оскаржував у Вищому адміністративному суді:
https://sprotiv.org/45273

Головна проблема у тому, що 98% виборців в Україні не є членами політичних партій. Цей кодекс де факто позбавляє 98% громадян конституційного права бути обраним до парламенту, — вважає Гладчук.

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук у виборчій програмі якого є головною теза «путін-хуйло» вважає найбільш демократичною та прийнятною зараз для України мажоритарну виборчу систему у 2 тури. Тому, що виборців олігархам буде важче підкупити гречкою та консервами — це подолає виборчу корупцію та зменшить вплив російських політтехнологів на результати виборів. У 450 мажоритарних округах вплинути РФ на вибори буде складно, використовуючи технології зомботелебачення та агітуючи за проросійські партії, як це робиться зараз.

Гладчук закликає президента Зеленського ветувати виборчий кодекс за партійними списками та внести президентський законопроект про вибори народних депутатів України за мажоритарною виборчою системою у 2 тури.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 11-07-2019 15:08 | Кількість переглядів 181232 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100