6.07.2022 18:45 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Гладчук заявив про зумисний коронавірусний геноцид українців Зеленським. Документ

Здається я розумію для чого уряд ватних родин хоче обмежити «пересування людей щодо часу перебування на вулиці».
https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/3/7246294/

Це реалізація таємного кремлівського плану «20 мільйонів» з геноциду, окупації та поневолення України  зекомандою?

Невже очільник МОЗ Степанов хоче, щоб Кабмін встановив «комендантські години»? Таким чином МОЗ планує у «дозволені» години збільшити черги в супермаркетах і аптеках, збільшивши у рази кількість заражених та хворих українців.

Згадайте, як коронавірусний диверсант Зеленський закликав українських громадян негайно повертатися з країн Європи, де панує пандемія! Без карантину та обсервації з чергами на кордонах, здорові стояли поруч з хворими та зараженими.

Водночас, Володимир Зеленський, як голова Ради Національної безпеки та оборони України безсумнівно знав про документ за підписом секретаря РНБО Олексія Данілова, який ще 31 січня 2020 року передбачав «відтермінувати повернення... громадян України з Китайської Народної Республіки та країн Південно-Східної Азії, де зафіксовані випадки захворювання до завершення спалаху епідемії.»

Отже ініційоване Зеленським масове повернення інфікованих з епіцентру коронавірусної пандемії — це випадковість чи навмисна дія засланого Кремлем на Банкову козачка?

Совпаденіє?
Не думаю!
Це спланована Кремлем коронавірусна диверсія проти України та її народу. Я боюся, що Голодомор 1933 року у порівняні з коронавірусними злочинами ватників Зеленського та Степанова колись історикам здаватиметься меншим геноцидом.

Нагадаю, що Степанов – колишній керівник Одеської області. Його батько був головним лікарем у Слов'янську (і опинився у списках сепаратистів сайту «Миротворець»).

Бережіть себе!
Нагадую, що слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765

Ватника Зеленського під арешт!
Раду на карантин!
Робимо репост!

Вадим Гладчук, фейсбук

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 3-04-2020 9:05 | Кількість переглядів 329667 переглядів

Подiлитись посиланням:
Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100