23.03.2023 07:10 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

The New York Times розповіла як Зеленський розсекретив візит держсекретаря США Блінкена та міністра оборони Остіна

Учасникам, які наприкінці тижня думали, що поїдуть до Німеччини в понеділок вранці, у п'ятницю вдень повідомили, що плани змінилися.
І Блінкен, і Остін сіли у військові транспортні літаки C-17 рано-вранці в суботу на Об'єднаній базі Ендрюс в Меріленді і піднялися в повітря, зберігаючи секретність своєї місії.
Ця таємниця зберігалася приблизно до половини дев'ятигодинного польоту до Польщі.
У суботу вдень під час прес-конференції у столиці України Зеленський у явно неспрограмованому виступі оголосив, що Блінкен та Остін прибудуть до Києва наступного дня.
Незабаром після цього з каюти Остіна у вантажному відсіку С-17 вийшов високопоставлений представник оборонного відомства і дещо зніяковіло повідомив трьох репортерів, які супроводжували міністра оборони, що президент Зеленський зірвав прикриття операції, і майбутнє поїздки неясно.
Проте чиновники Пентагону передбачили безліч непередбачених обставин, і витік деталей секретної поїздки був одним із них.
Тож літаки двох членів кабінету міністрів полетіли далі.
Після прибуття до Польщі рано-вранці у неділю пан Блінкен та пан Остін сіли в автомобілі та переїхали через кордон з Україною, щоб розпочати 11-годинну поїздку на поїзді до Києва.
Їх супроводжували лише кілька співробітників, а їхнє місцезнаходження відслідковувалося хвилина за хвилиною у військово-тактичному оперативному центрі США в Польщі.
Поки секретарі перебували на шляху до Києва, високопосадовець Держдепартаменту та високопоставлений представник оборонного відомства запропонували журналістам у Польщі попередньо ознайомитися з тим, що Блінкен та Остін пропонуватимуть панові Зеленському.
У чиновників не було жодної інформації про те, чи морські піхотинці охоронятимуть посольство в Києві, коли воно знову відкриється, але вони додали, що Байден планує швидко призначити посла, який очолить посольство.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 8-05-2022 21:24 | Кількість переглядів 132763 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100