«Відкручувати голови тим хто хоче чергових виборів», — Вадим Гладчук сприймає погрозу вбивством від Зеленського як реальну та просить відкрити кримінальне провадження
російський фсбешник Зеленський наказав відкручувати голови тим політикам хто хоче чергових демократичних виборів в Україні.
Натомість проросійська партія «Слуга народу» безперешкодно проводить свою пропаганду.
Вибори — передбачена Конституцією України форма прямого народовладдя, яка полягає в тому, що шляхом голосування формуються представницькі органи державної влади та місцевого управління (самоврядування).
Погроза вбивством — кримінальне правопорушення, передбачене 129 статтею Кримінального кодексу.
Я вимагав і вимагаю проведення чергових президенських та парламентських виборів і сприймаю погрозу вбивством від Зеленського як реальну.
Мені відомо, що Зеленський раніше заявляв, що інколи йому «хочеться вішати людей».
“Якщо ми обрали демократію, ми, звичайно, не можемо вішати людей. Хоча! Іноді дуже хочеться. А знаєте, чому? Бо було б швидше. Набагато швидше”, – заявив про свої хворі психопатичні фантазії Зеленський інтерв’ю The Guardian.
https://sprotiv.org/70730
Зеленський організовує замовні вбивства викривачів корупції в Україні
Червінський розповів як організував Зеленський вбивство автора «записів Єрмака» Дмитра Штанька
https://www.youtube.com/watch?v=ZVF-GQOah00
…
53:41
Кримінальне правопорушення «Погроза вбивством» є закінченим із моменту доведення погрози, тому прошу правоохоронні органи Україн в зв’язку з викладеним на підставі ч. 1 ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України:
1) Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про зазначене кримінальне правопорушення.
2) Визначити підслідність та розпочати досудове розслідування цього правопорушення.
3) Повідомити мені про результати розслідування.
Відомо про фінансування виборчої компанії Зеленського у 2019 році терористичними організаціями — фсб рф та мгб днр.
4 транші по 200 тис доларів, — The Insider підтвердив фінансування Зеленського російським ФСБ. Розслідування
https://sprotiv.org/69652
Зеленський літає одним літаком з керівником російського фсб Патрушевим
https://novynarnia.com/2020/02/13/sxemy-ze-patrushev/
Якщо Зеленський та Патрушев користуються одним літаком, то вони працюють в одній фірмі — фсб рф.
Зеленський — це спонсор російського тероризму!
Зеленський понад 8 років війни з рф сумлінно сплачував податки в росії, а за ці гроші держава-терорист виготовляла ракети та танки, вбиваючи ними українців.
Зеленський — це російський ІПСОшник, який багато років працював проти України, виконуючи за сотні мільйонів російських рублів держзамовлення російського уряду по антиукраїнській пропаганді.
https://www.radiosvoboda.org/a/schemes-news-zelenskyi-vyznav-biznes-v-rosiyi/29719542.html?fbclid=IwY2xjawHd3_ZleHRuA2FlbQIxMAABHblc97RjBYv-znsp5BCB9TBagoeDWvm7e83RMm1L_zJFZoFgn69YhpKUyg_aem_jlw0lcfkt1DFJgFvXaArSA
(Зеленський визнав, що має бізнес в росії).
російський ворог Зеленський відпрацьовує донати фсб рф на свою виборчу компанію у 2019 році.
https://www.5.ua/polityka/perekhoplene-lystuvannia-kampaniia-zelenskoho-finansuvalasia-liudmy-malofieieva-i-surkova-rozsliduvannia-zmi-190726.html?fbclid=IwY2xjawHd4AhleHRuA2FlbQIxMAABHaa7ZNqFbrrq49dCaSB0KAiOQsoLOKbC0_zCOS9Pf33qpm4Aqok465JvHQ_aem_ZqHBlRoOuYVOu2_vzodHcQ
Стаття 103 Конституції України: «Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування СТРОКОМ на п'ять років».
російський шпигун Зеленський вчинив особливо важкий злочин проти держави Україна, захопивши державну владу у травні 2024 року, разом з своїми спільниками скасувавши чергові вибори президента України.
Спільник путіна Зеленський має сидіти за гратами за Бучу, Гостомель, Ірпінь, Чонгар, Херсон, Маріуполь, «азовців», Ізюм, Сумщину, Чернігівщину, Донбас, за сотні тисяч вбитих та закатованих українців.
Зеленський ворог України та державний зрадник і має бути негайно заарештований!
Вадим Гладчук, фейсбук
Коментарі

Читайте по темі
-
Через місяць після інавгурації російського фсбешника Зеленського вбили Дмитра Тимчука. Це не совпаденіє! –
-
Гладчук заявив, що Зеленський влашував політично вмотивовану травлю сину Порошенка з метою вбивства –
-
Замовна справа проти полковника Іллі Лапіна свідчить про відсутність в Україні верховенства права –
-
Як кат Зеленський разом з путіним руйнує українські сімʼї й краде наш час спілкування з дітьми. Розслідування –
-
Зеленський та Єрмак незаконно виконують повноваження президента України. Вони це роблять одночасно і у різних місцях –
-
Зеленський прагне перевершити свого діда у політрепресіях: партія «Європейська Солідарність» заявляє про політичний тиск та політично вмотивовані кримінальні справи –
-
Вже понад тисячу днів Зеленський вбиває свободу слова в Україні –
-
Онук сталінського вертухая з НКВС Зеленський повертає нашу Україну у сталінські часи, — законопроект –
-
Міжнародна спільнота журналістів закликає Зеленського припинити залякування ЗМІ –
-
Це Зеленський та путін вбили Ірину Фаріон! –
-
Хто такий Джокер? –
-
Призначений тираном Зеленським керівник Вінницької ОВА Борзов, роздає на АЗС повістки всім, хто йому не сподобався. Відео –
-
Мати побачила посивілого від катувань тюремників сина — Зеленський перетворив Україну на російський концтабір. Відео –
-
Zeлені чоловічки з ТЦК б'ють медиків швидкої у Одесі. Відео –