Київська ПР заявляє про провокації
Київська міська організація Партії регіонів вимагає від правоохоронних органів розслідувати провокації проти активістів партії.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської ПР, сьогодні, в День Незалежності, опівдні до інформаційного намету Партії регіонів, розташованого на Майдані Незалежності, підійшли люди в цивільному і зажадали прибрати агітаційний «дирижабль» із зображенням партійної символіки Партії регіонів. Волонтери із Союзу молоді регіонів, що працюють в наметі, попросили людину представитися і пояснити, з якої причини вони мають це робити, адже своєю присутністю вони нічого не порушують, нічого образливого в агітаційних матеріалах немає, що це мирна акція київських регіоналів, присвячена Дню Незалежності. Людина, що вимагала прибрати атрибутику Партії регіонів, не представилася, а «свою вимогу пояснила тим, що зараз на Майдан повинен приїхати Президент, і «дирижабль» розвиватиметься прямо перед його очима, що може йому не сподобатися», повідомляє прес-служба Київською міськорганізації ПР.
За її інформацією, приблизно в цей же час до намету, розміщеного з протилежного боку Майдану, біля готелю «Україна», теж підійшла група людей в цивільному, які, не представившись, зажадали і тут прибрати агітаційний «дирижабль» ПР. Після того, як волонтери з обох наметів відмовилися виконати ці абсолютно безпідставні вимоги, люди в штатському обрізали троси, що тримали «дирижаблі», і пішли. Активісти Партії регіонів намагалися їх затримати, але це їм не вдалося.
Крім того прес-служба повідомляє, що близько 13.00 в районі метро «Дорогожичі» двоє невідомих підійшли до активіста ПР, який стояв з партійним прапором і, погрожуючи пістолетом, супроводжуючи це нецензурною лайкою, відібрали прапор. Після чого поїхали в невідомому напрямі на автомобілі.
Керівник апарату Київського відділення ПР Сергій БАРАНОВ-МОХОРТ заявляє, що у зв`язку з цими інцидентами ПР звертається до правоохоронних органів, щоб вони розібралися в ситуації. С.БАРАНОВ-МОХОРТ також відзначив, що «здивований тим, що День Незалежності, свято, яке повинне сприяти об`єднанню країни і затвердженню демократичних цінностей, опоненти Партії регіонів використовували для політичних провокацій, при цьому грубо порушуючи права людей».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
