Петьовка: Луценко має займатися злочинністю
Народний депутат (фракція “Наша Україна – Народна самооборона”) Василь ПЕТЬОВКА вважає, що міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО не мав права робити заяву про зупинення ініціативи БЮТ щодо внесення змін до Конституції в обмін на відставку Віктора БАЛОГИ з посади глави Секретаріату Президента.
Про це він сказав в інтерв’ю сайту “ГАРТ”.
«Ю.ЛУЦЕНКО врешті-решт повинен зайнятися реалізацією того, що він декларував під час передвиборчої кампанії», – сказав В.ПЕТЬОВКА.
Він запевняє, що натомість міністр переймається відстоюванням інтересів лише «партнерів» по коаліції.
«Краще б міністр опікувався проблемами свого відомства. Його справа – це боротьба із злочинністю», – наголосив В.ПЕТЬОВКА.
Як повідомляв УНІАН, 12 травня лідер “Народної самооборони”, міністр внутрішніх справ Ю.ЛУЦЕНКО висловив думку, що в обмін на звільнення В.БАЛОГИ з посади глави Секретаріату Президента України БЮТ міг би зупинити свої конституційні ініціативи.
"Найлегший варіант – зняття БАЛОГИ, ціною чого, з моєї точки зору, повинно бути досягнення угоди з БЮТ про пониження конституційних ініціатив з їхнього боку до узгодження позицій із НУ-НС”, — сказав Ю.ЛУЦЕНКО.
Ю.ЛУЦЕНКО зазначив, що сьогодні в країні фактично відбувається двовладдя. “Зняття В.БАЛОГИ може вирішити це питання, і уряд займеться своїм, а політики у парламенті займуться узгодженим варіантом Конституції”, — сказав він.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
