“Правозахисник” Багіров притягнув до суду Олену Притулу
Печерський районний суд 23 квітня задовольнив клопотання Едуарда Багірова про залучення головного редактора “Української Правди” Олени Притули у якості співвідповідача по справі щодо відшкодування моральної шкоди розміром 1 гривня за критичну статтю про Багірова в інтернет-виданні “Народна правда”. Досі відповідачем по цій справі був лише автор статті Юрій Шеляженко.
Стаття, яка, на думку пана Багірова, нанесла йому моральну шкоду, була опублікована на сайті “Народна правда” 9 жовтня 2008 року і зветься “Правозащитный Хлестаков\" надувает простаков”. У своїй позовній заяві Едуард Багіров стверджує, що фраза “правозащитный Хлестаков” не відповідає дійсності. Спростування викладених у статті відомостей Багіров не вимагає.
Стаття, яка стала предметом судового розгляду, написана зі слів жінки брата пана Багірова, Ірини Косміної-Багірової, народного депутата України III скликання і Президента МГО “Міжнародна ліга захисту прав громадян України” Миколи Габера, секретаря Громадської ради з питань дотримання прав людини при МВС України Олега Левицького. Ці особи також залучені до справи у якості співвідповідачів, аудіозаписи інтерв’ю з ними приєднано до справи і буде заслухано в судовому засіданні. Також свідком по справі є член Правління МГО “Міжнародна ліга захисту прав громадян України”, депутат Печерської районної у м. Києві ради Григорій Костинський.
За словами Юрія Шеляженка, перед судовим засіданням Едуард Багіров в приватній розмові зізнався йому, що він особисто вимагав від Олени Притули прибрати з її сайту “незручну” статтю, але журналістка не піддалася на цей тиск так званого “правозахисника”.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Почему Зеленский приказал вместо российской нефтепереработки бить по ширпотребу? Расследование Олега Ельцова –
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
