ОМЕЛЬЧЕНКУ ЗАЛИШИЛОСЯ 10 ДІБ ?!
Київська МТВК офіційно оголосила Черновецького переможцем на виборах мера столиці
Київська міська територіальна виборча комісія офіційно оголосила переможцем на виборах Київського міського голови Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО.
Як передає кореспондент УНІАН, відповідну постанову зачитала голова комісії Галина БІЛИК.
Згідно з документом, Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ «визначається обраним Київським міським головою в одномандатному виборчому окрузі по виборах Київського міського голови 26 березня 2006 року як такий, який отримав більшу частину голосів виборців, що взяли участь у голосуванні, відносно інших кандидатів, що балотувалися».
Згідно з наступним пунктом постанови, повідомлення про результати голосування і підсумки виборів буде опубліковано у газети «Хрещатик» 5 квітня 2006 року, тобто завтра.
Постановою Г.БІЛИК доручається поінформувати Київську міську раду про результати виборів на пленарному засіданні ради.
Під час оприлюднення постанови на відкритому засіданні КМТВК був присутній Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ, який після оприлюднення документу подякував комісії за гарну роботу і зазначив, що це були найдемократичніші вибори в Україні.
Згідно із законодавством, рішення КМТВК може бути оскаржено протягом 10 діб. На цей період Київським міським головою залишається Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО.
Як повідомляв УНІАН, за остаточними даними Київської міської територіальної виборчої комісії, на виборах Київського міського голови за Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО проголосували 457 тис. 887 виборців. За Віталія КЛИЧКА проголосували 341тис. 249 виборців, за Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА – 305 тис. 363 киян. Не підтримали жодного кандидата 73тис. 937 виборців, що взяли участь у голосуванні.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
