Cитуація на Донбасі ідентична ситуації там в 1917 році
Нинішня ситуація на Донбасі ідентична ситуації там в 1917 році, коли теж так звані «місцеві» розбавлені із російськими більшовиками, з гуманітаркою і зброєю із Москви захопили владу і створили так звану УРСР.
Ми не визнавали тоді, що на Сході війна з Росією, називаючи це громадянською війною, за що потім поплатилися мільйонами жертв, тож сьогодні мусимо визнати україно-російську війну, вказати на прямого ворога, тільки тоді буде прогрес у війні.
Влада цього не робить, боїться, хоч українців поливають із «Градів» з території Росії ледь не щодня.
Росія ворог, але не меншим ворогам є для українського народу влада України. Після Майдану життя в країні по вині цієї влади лише погіршувалось: втарта Криму без жодного пострілу і економічного спротиву, мовчанка в перші дні захоплення Донбасу, що призвело до тисяч жертв, недолуге управління АТО, коли літаки збиваються, військові потрапляють в оточення, а Донбас як і раніше під терористами. Крім того, влада нічого не зробила задля виходу з економічної кризи: ціни на все ростуть, тарифи підвищуються, робочі місця не створюються, гривня падає. Про люстрацію й реформи взагалі всі мовчать, прикриваючись війною, прогрес в якій влада спеціально не робить.
Мусимо запамятати тих, хто зрадив Небесну Сотню і тримає країну в економічній кризі.
Жодного голосу їм на виборах!
Роман Коломієць
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Суд звільнив антимайданівця ''Топаза'' від кримінальної відповідальності за викраденні людини –
135434
-
Беркутівця Сергія Тамтуру, який вбивав майданівців відпустили додому. Відео –
153309
-
Снайпера Дмитра Хміля — вбивцю майданівця Олександра Храпаченка випустили під нічний домашній арешт –
135433
-
Обвинувачуваний у розгоні студентського Майдану «екс-беркутівець» працює помічником депутата Дейдея з «Народного фронту» –
138395
-
Антимайданівця «Топаза» Гната Кромського випускають на свободу –
135423
-
Луценко хоронит «дело Небесной сотни», — нардеп Мустафа Найем –
135422
-
Американські криміналісти довели, що протестувальників на Майдані вбивав міліцейський Беркут. Відео –
163348
-
Луценковщина. Героя Майдана Бубенчика підозрюють у бажанні порушити «перемир'я» між Януковичем та Яценюком на Майдані –
205800
-
У генпрокуратурі #Луценко вважають розстріл «Беркутом» Майдану «охороною громадського порядку». 2 фото –
150600
-
Луценковщина. «Цей закон є нікчемним», — заявив прокурор Донський, що репресує майданівця Бубенчика –
128327
-
Луценковщина. Генпрокуратура затримала майданівця Бубенчика, який розповідав, як стріляв у беркутівців на Майдані –
129575
-
За «законом Савченко» вийшов на волю «антимайданівець» Кондратенко, засуджений за підготовку терактів –
113163
-
Убийца Веремия знал о расстрелах на Майдане и охранял банк генпрокурора Яремы и губернатора Савченко –
116105
-
Люстрація навпаки: прокурор-антимайданівець Павло Головко розслідує злочини проти Майдану. Відео –
113166
-
Режим #Порошенко засекретив несправедливий вирок організатору вбивства журналіста Віремія під час #Євромайдан –
113436
-
Nataly Kolesnik

