В России кока-колу теперь можно купить только по паспорту
В Москве и Подмосковье с начала мая 2015 года алкогольные или энергетические напитки продают только по паспортам, сообщает sprotiv.org.
В магазинах Москвы безалкогольный напиток Coca-Сola теперь можно купить только при наличии паспорта. Соответствующее видео выложил на Youtube московский блогер Виктор Кадочников.
«Зашел в магазин «Дикси», и чтобы пробить «Колу», с меня потребовали паспорт. У меня заветного документа с собой не было. Я решил предпринять еще пару попыток купить заветную воду, не демонстрируя для этого паспорт. Все мои попытки провалились», — пишет он.
В комментариях к видео пользователи отмечают, что с 1 мая в Москве и Подмосковье вступил в силу закон, запрещающий в магазинах столичного региона продажу алкогольных энергетических напитков.
Речь идет об «энергетиках» с содержанием спирта до 9%, содержащих кофеин или другие тонизирующие компоненты.
Коментарі
переглядівВсе про: Виктор Кадочников, кока-кола, кофеин, маразм, Москва, паспорт, Россия, энергетический напиток
Читайте по темі
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
російський шансон. Вони слухали таку саму пісню, що ось грала в салоні маршрутки, поки ґвалтували її –
-
Диктатор Зеленський має сісти в тюрму за держзраду та знищення найкращих підрозділів ЗСУ на Курщині. Розслідування –
-
Звільнення Ленура Іслямова — це диверсія Зеленського проти кримськотатарського руху зі звільнення України від російських загарбників –
-
На Донбасі рашисти готують одразу 4 котла для ЗСУ! У кожного «пройоба» та державної зради є ім'я –
-
Терористична атака російських загарбників на Запоріжжя. #russiaisaterroriststate треба виключати з ООН за тероризм та геноцид –
-
Свідчення Наталії Власової про тортури російських терористів з мгб днр –
-
росіяни йому зривали нігті на ногах –
-
Чому росія окупувала 2800 кв. км території України у 2024 році? Розслідування –
-
Хто знає історію той розуміє, що тим російським ворогам не можна довіряти, бо нема в них ні честі, ні совісті... Розслідування –
-
Тримаймося. Заради тих, хто сьогодні цілує нас з неба –
-
Україна не має давати майданчики для російської опозиції. Немає там ніякої опозиції –
-
Деякі тіла загиблих морпіхів ми змогли забрати через пару місяців. Чи причетний до цих подій генерал Содоль? –
-
А ви бачили, що вони з нашими жінками й дітьми робили в Бучі й Ворзелі? Ну як я міг не піти? –

