Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві!

Навроцький вбачає в оголошенні Зеленського про створення Національного пантеону свідому провокацію з його боку
«Ми сприймаємо цю заяву стримано, оскільки дії Зеленського та його оточення мають провокаційний характер, а ми не будемо частиною сценарію, написаного Києвом, який, до речі, підсилює російську пропаганду», – повідомив представник канцелярії президента Польщі Кароля Навроцького.
На його думку, рішення Зеленского «спрямовані насамперед на внутрішню аудиторію, щоб зміцнити його слабке становище», а також мають на меті «приховати корупційні скандали, до яких причетні провідні українські політики».
Зеленский на посаді президента України кілька років стверджував, що «Нет разницы, у какого памятника ты ждешь девушку, в которую ты влюблен?»
У 2019 році Зеленский казав про Булгакова на бульварі Шевченка у Києві, тепер на цьому місті анонсував пам'ятник Мазепі.
Зараз так виглядає, що Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше.
Україна і Польща мають століття спільної історії, коли українці та поляки були не лише друзями, а і ворогами, але під час повномасштабної війни з росією піднімати питання, які ескалують суперечки щодо оцінок діяльності історичних постатей може тільки гібрідний ворог.
Я підтримую створення Національного Пантеону ще з тих часів, коли про це заявляв Віктор Ющенко. Але вважаю, що до голосування у парламенті мають відбутися консультації між українською та польською стороною, щоб уникнути протиріч між друзями українцями та поляками у трактуванні створення Національного Пантеону.
Не знаю, чи можливо залучити представника уряду Польщі як есперта до роботи над створенням Національного Пантеону?
Ворог України у москві, а не у Варшаві!
Вадим Гладчук, sprotiv.org
Коментарі
переглядівВсе про: Варшава, Виктор Ющенко, Гладчук, Зеленского, Кароля Навроцького, конфронтація, Національний пантеон, президента Польщі
Читайте по темі
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Біженцям з України албанський уряд Еді Рами відмовив у тимчасовому захисті, тому що український посол Шкуров працює на москву? –
-
Президент США Трамп анонсував зустріч з Зеленским у Давосі, але Буратіно залишається в Києві, зриваючи зусилля США зупинити геноцид українців –
-
Зеленський та путін готують вбивство Трампа як Кеннеді, — Вадим Гладчук –
-
путін застосував біологічну зброю (ковід) проти Китаю! Розслідування –
-
Сахалін (Куедао), Владивосток (Хайшеньвай), та Хабаровськ (Болі) повинні знову стати китайськими, а Сі Цзіньпін може стати Великим збирачем китайських земель –
-
God Bless America –
-
путін планує «доленосну війну» з Заходом. Документи –
-
Поляки та Польща ще потрібні Україні та українцям. Жменька галасливих покидьків ні на що суттєво не впливає –
-
Дякую полякам за добро –
1361167
-
Рада ЄС включила порушення санкцій до списку злочинів Євросоюзу –
157179
-
Російські генерали обговорювали застосування ядерної зброї, — The New York Times –
162395
-
«Російська армія буде повністю знищена», — глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель розповів, як НАТО реагуватиме на ядерний удар росії –
157186
-
НАТО проведе навчання з ядерного стримування терориста путіна –
161710
