Заступник прокурора Коп’як перешкоджав передвиборчій агітації за Юрія Костенка
20 листопада приблизно о 15.40 до агітаційного намету Української народної партії на вулиці Пролетарській у Полтаві (неподалік Ленінської районної ради та прокуратури) підійшов чоловік і в досить різкій формі вимагав прибрати намет на тій підставі, що його встановлення нібито не було погоджено з міськвиконкомом.
Агітатори показали йому копію листа, яким, як того вимагає законодавство, міську владу Полтави було завчасно повідомлено про встановлення наметів, у тому числі й на вулиці Пролетарській.
Чоловіка, який пред’явив агітаторам посвідчення на ім’я заступника прокурора Ленінського району Миколи Коп’яка, цей документ не влаштував, бо на ньому не було підписів чиновників виконкому, і пригрозив викликати міліцію, якщо агітатори не приберуть намет.
В Управі Полтавської обласної організації УНП вважають, що правоохоронцям слід було б висувати претензії радше до Полтавського міськвиконкому, чиї працівники, приймаючи письмові звернення, навідріз відмовляються ставити свою відмітку на копіях листів.
До речі, представники Ленінської райради, які спілкувалися з активістами Української народної партії, ніяких претензій до них не мали, — повідомляє прес-служба ПОО УНП.
Коментарі
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Все про: безпрєдел прокуратури, Коп’як Микола, Костенко Юрій, перешкоджання передвиборчій агітації, Полтава, прокурор, Українська народна партія
Читайте по темі
-
Прокуратура викликала журналістку Ірму Крат на допит –
-
Мер Полтави Олександр Мамай погрожує журналісту Олександру Брусенському –
-
Милиционеры избили бывшего журналиста «5 канала» –
-
22 ноября в Полтаве предприниматели приготовили плаху с топором для нардепов. Фото –
-
В Лубнах арестован мент-оборотень, жестоко избивший местного жителя –
-
Гадячанка погрожує вчинити акт самоспалення під «Надра-банком» –