28.04.2024 20:29 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

На попередніх вуличних виборах у Луцьку найбільше голосів набрали БЮТ та Блок «Наша Україна»

12 лютого 2006 року у Луцьку на території ринку «Пасаж» Молодіжна Центральна виборча комісія під патронатом Всеукраїнської молодіжної організації «Молодь – надія України» провела черговий регіональний етап інформаційно-просвітницької акції «Парламентські вибори на майдані» за партійними списками, повідомляє сайт www.sprotiv.info.

Всього для голосування Молодіжна ЦВК підготувала 500 бюлетенів, у який було включено 12 політичних партій та блоків.

Опитування електоральних симпатій у Луцьку тривало майже 3 години.

Цікаво, що десь за годину від початку «Парламентських виборів на Майдані» активно перешкоджати проведенню попередніх виборів почали приватні охоронці ринку «Пасаж» за вказівкою громадянина Леоніда Жулинського, який назвався власником землі на якій знаходиться луцький ринок «Пасаж». Прийшлося Голові Молодіжної ЦВК Вадиму Гладчуку навіть викликати наряд міліції та звертатися з заявою про притягнення правопорушника до кримінальної відповідальності за статтею 170 Кримінального кодексу України «Перешкоджання законній діяльності громадської організації».

Як повідомив голова Молодіжної ЦВК Вадим Гладчук, у скриньці для голосування було виявлено 426 бюлетенів для вуличних парламентських виборів на майдані.

З них у 10 бюлетенях виборці поставили позначку навпроти слів «не підтримую жодної партії та блоку». 10 бюлетенів Молодіжною ЦВК були визнані недійсними, тому що у них виборці проголосували або одночасно за дві чи більше партії чи блоки, або внесли незареєстровані Молодіжною ЦВК для участі у попередніх вуличних виборах політичні партії.

Загалом у Луцьку за запропоновані Молодіжною ЦВК політичні партії проголосувало 406 виборців.

Перше місце здобув Блок Юлії Тимошенко (Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Микола Томенко, Василь Онопенко, Андрій Шевченко) – 36,9 %;
друге місце – Блок «Наша Україна» (Юрій Єхануров, Анатолій Кінах, Борис Тарасюк, Ольга Герасим’юк, Руслана Лижичко) – 34,5 %;
трете –- Партія регіонів України (Віктор Янукович, Ніна Карпачова, Георгій Скудар, Тарас Чорновіл, В’ячеслав Богуслаєв) – 6,9 %;
четверте – Соціалістична партія України (Олександр Мороз, Валентина Семенюк, Станіслав Ніколаєнко, Іван Сподаренко, Сергій Червонописький) та Блок «Не так!» (Леонід Кравчук, Валентина Довженко, Віктор Медведчук, Нестор Шуфрич, Юрій Бойко) – вони отримали відповідно по 5,4 %;
п’яте місце –– Народний блок Литвина (Володимир Литвин, Софія Євдокименко – Ротару, Леонід Каденюк, Валерій Смолій, Василь Маляренко) – 5,0%.

Не подолали встановлений недемократичним законодавцем трьохвідсотковий бар’єр на вуличних виборах у Луцьку: Комуністична партія України (Петро Симоненко, Адам Мартинюк, Іван Герасимов, Катерина Самойлик, Омелян Парубок) – 2,9 %; Український народний блок Костенка та Плюща – 1,5 %; Блок Юрія Кармазина – 1,0 %; Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» (Наталя Вітренко, Володимир Марченко, Павло Баулін, Людмила Безугла, Іван Симоненко) – 0,5 %.

Партія «Єдність» (голова Володимир Яловий) та Партія зелених України (Віталій Кононов, Тетяна Кондратюк, Сергій Курикін, Марина Бондаренко, Олег Шевчук) не отримали й жодного голосу у Луцьку.

ВМО „Молодь — надія України” регулярно проводить „Вибори на Майдані”, починаючи з 1998 року. У березні 2002 року за два тижні до дня голосування всі соціологічні фірми та консорціуми оприлюднили результати опитувань громадської думки у яких вони стверджували — до парламенту не потраплять ні СПУ ні БЮТ. В той же час Молодіжна ЦВК під керівництвом Вадима Гладчука не побоялася та не продалася і єдина повідомила громадянам правду про справжні політичні симпатії виборців — у Верховній Раді 2002 – 2006 років будуть і СПУ і БЮТ, що обов’язково подолають 4 відсотковий бар’єр. Так і сталося….

Голова Молодіжної ЦВК Вадим Гладчук як завжди пропонує усім політичним партіям та блокам, що мають серйозний намір брати участь у парламентських виборах 2006 року та хочуть знати правдиві данні про кількість своїх прихильників у різних регіонах України звертатися про внесення до бюлетенів для вуличного голосування за телефоном: 240-94-15.

Джерело http://sprotiv.info/

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 12-02-2006 11:30 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100