10.01.2025 11:20 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

На вуличних виборах Кличко відправив у політичний нокдаун Омельченка з двократним відривом

18 лютого 2006 року у Києві на Хрещатику біля станції метро Молодіжна Київська міська територіальна виборча комісія в межах реалізації проекту «Вибори на майдані» провела попередні вуличні вибори Київського міського голови.

Як повідомляє заступник Молодіжної КМТВК Світлана Адаменко, комісією до виборчого бюлетеню виборів на Хрещатику були включені наступні кандидати на посаду Київського міського голови Адам Мартинюк (висунутий КПУ), Вадим Гладчук (самовисування, голова МО «Молодь – надія України»), Віталій Кличко (висунутий блоком ПОРА – ПРП), Ольга Сумська (висунута блоком «Європейська столиця», артистка), Валерій Пустовойтенко (висунутий НДП), Олександр Омельченко (самовисування), Леоніда Черновецький (самовисування).

Як повідомляє сайт www.sprotiv.info голосування тривало понад 3 години, киянам було роздано 500 бюлетнів.

Згідно результатів підрахунку голосів Молодіжним міськвиборчкомом у скриньці для голосування було виявлено 421 бюлетень. З них недійсними було визнано 11, у 188 бюлетенях виборці поставили позначку навпроти слів «не підтримую жодного кандидата».

Загалом за зареєстрованих кандидатів Молодіжною КМТВК кандидатів проголосувало 222 киянина.

Переміг на попередніх виборах Київського міського голови Віталій Кличко з результатом 45,9 %, другий Олександр Омельченко 21,6%, третій Леонід Черновецький – 18,9%.
Четверте місце у Адама Мартинюка – 8,1%, на п’ятому – Ольга Сумська – 3,6%, шосте місце у лідера ВМО «Молодь – надія України» Вадима Гладчука – 1,9%. Колишній прем’єр – міністр Валерій Пустовойтенко не отримав жодного голосу на попередніх вуличних виборах мера Києва.

ВМО „Молодь — надія України” регулярно проводить „Вибори на Майдані”, починаючи з 1998 року. У березні 2002 року за два тижні до дня голосування всі соціологічні фірми та консорціуми оприлюднили результати опитувань громадської думки у яких вони стверджували — до парламенту не потраплять ні СПУ ні БЮТ. В той же час Молодіжна ЦВК під керівництвом Вадима Гладчука не побоялася та не продалася і єдина повідомила громадянам правду про справжні політичні симпатії виборців — у Верховній Раді 2002 – 2006 років будуть і СПУ і БЮТ, що обов’язково подолають 4 відсотковий бар’єр. Так і сталося….

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 19-02-2006 9:20 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100