8.09.2024 04:07 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Азаров публічно зізнався у скоєному злочині

azarov4Наші політики дозволяють собі досить часто настільки відверто розповідати про скоєння дій, які мають ознаки кримінальних злочинів, що можна лише розводити руками.

Сьогодні ввечері прочитав інформацію про те, що Прем'єр Микола Азаров обіцяє боротися з корупцією.

В якості борця з корупцією Микола Янович виглядає, прямо скажемо, не дуже органічно, але зараз я не про це.

Пан Азаров вирішив поділитись своїм досвідом боротьби з корупцією.

Він повідомив, що «свого часу, коли працював у податковій службі, весь час суди програвав».

«Держава судилося... а суд виносить рішення на користь якоїсь контори „Рога і копита“. Ну я по наївності до судів ставився, а потім мені розповіли, як рішення приймаються», – зазначив Азаров.

"Я запросив суддю, і кажу йому: «Я дуже поважаю судову систему, ставлюся нормально, але якщо ти винесеш рішення всупереч інтересам держави, візьму під мікроскоп тебе, племінників, родичів – усіх, будете жити на одну зарплату», – розповів прем'єр.

«І що б ви думали? Цей суд самий був зразковий суд», – додав він.

У нас судді тотально корумповані, і це не секрет. Не секрет також те, що безліч рішень у нас приймаються суддями не стільки у відповідності з нормами матеріального та процесуального права, скільки виходячи з кількості занесених «важливих аргументів» до них. При цьому страждають від цього інтереси не тільки фізичних та юридичних осіб, а дуже часто і держави.

Але замислимось, що щиросердечно визнав пан Азаров? Як на мене, він здійснив просто такий собі публічний прихід з повинною у Генеральну прокуратуру.

Отже, по-перше, він повідомив, що здійснював тиск на суддю з приводу якоїсь судової справи, а це вже само по собі є дією, яка карається згідно норм Кримінального кодексу. При чому хотілось би наголосити, що в Кримінальному кодексі немає жодних виключень з цього приводу та посилань на державні інтереси.

По-друге, Микола Янович визнав, що будучи податківцем, він дозволяв існуванню корупції в судовій сфері, аби це тільки не шкодило інтересами податкової адміністрації, які він прирівнював до державних інтересів. Тобто якщо судді не приймають необхідні податківцям рішення, то їх жорстко контролюватимуть, щоби вони жили лише на одну зарплати. Ну а якщо побажання податківців суддями задовольнятимуться, то звідки у суддів бентлі, майбахи, літаки та маєтки вартістю у мільйони доларів пана Азарова абсолютно не цікавить.

От такий він у нас борець з корупцією, і такий правослухняний громадянин.

 

Борис Кушнірук, Блог Української правди

 

Довідка.

Відповідно до ст.126  Конституції України вплив на суддів у будь-який спосіб забороняється і тягне за  собою юридичну   відповідальність.   На   всі  випадки  втручання  в  їх діяльність та  прояву  неповаги  до  суду  й  судді  суди  повинні реагувати окремими ухвалами чи постановами,  а якщо в таких діях є
ознаки злочину,  передбаченого відповідною  статтею  Кримінального кодексу - вирішувати питання про порушення кримінальної справи (стаття 376 Кримінального кодексу України: Втручання в діяльність судових органів). 

Втручанням  у  діяльність  судових  органів слід розуміти вплив на суддю у  будь-якій  формі  (прохання,  вимога,  вказівка, погроза,  підкуп,  насильство,  критика  судді  в  засобах масової
інформації до вирішення справи у зв'язку з її  розглядом  тощо)  з боку   будь-якої  особи  з  метою  схилити  його  до  вчинення  чи невчинення певних процесуальних дій або ухвалення певного судового
рішення.  При цьому не має значення, за допомогою яких засобів, на якій  стадії  процесу  та  в  діяльність   суду   якої   інстанції здійснюється втручання.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 17-06-2010 11:26 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100