4.08.2021 01:27 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Регіонал-гауляйтер Києва Попов підвищує тарифи на компослуги на 35%

Popov Oleksandr4Національна комісія регулювання електроенергетики затвердила нові тарифи на теплову енергію, згідно з якими послуги з центрального опалення та постачання гарячої води у Києві подорожчають на 30-35%.

Проте навіть після цього вони залишатимуться одними з найнижчих в Україні, повідомили у прес-службі КМДА.

«За рівнем тарифів на теплову енергію Київ посідатиме 25 місце серед обласних центрів України, за тарифами на водопостачання — 26 місце, за вартістю послуг з водовідведення — 24 місце», йдеться в повідомленні.

Водночас у КМДА наголошують, що тарифи і досі не відповідають економічно обґрунтованому рівню — мовляв, розцінки на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які діють на сьогоднішній день, покривають лише 65-75% від необхідних витрат.

«Комунальні підприємства у 2009 році отримували від плати за цим показником 1,29 гривні/м2, а в 2010 року — 1,96 гривні/м2 (дані за 9 місяців). Проте, розрахований на економічно обґрунтованому рівні тариф становить 3,50 гривні/м2, а фактичні витрати комунальних підприємств за 9 місяців 2010 року становлять 2,52гривні/м2. Різниця, що виникла в результаті запровадження збиткових тарифів, міським бюджетом не покривається та призводить до збитковості підприємств», наголошують в мерії.

За словами начальник Головного управління з питань цінової політики Василя Яструбинського, зараз підприємствам не вистачає коштів навіть для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам.

«Це у свою чергу викликає обмеження витрат підприємств і їх невідповідність нормативам та призводить до збільшення кількості скарг від мешканців та справедливих нарікань з боку працівників житлового господарства», - як завжди складно набрехав він.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 27-12-2010 23:16 | Кількість переглядів 28207 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100