20.05.2024 08:10 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Суд незаконно заборонив мітинг на підтримку зґвалтованої в Миколаєві дівчини

21 березня 2012 року Миколаївський адмінсуд за позовом міськвиконкому заборонив пікетувати обласну прокуратуру.

Про журналістам повідомив один з пікетників Андрій Дворецький.

За його словами, організатор акції Юрій Круцилов подзвонив міському голові Володимиру Чайці поцікавитися, чому, незважаючи на заявлену мером підтримку активістів, акція заборонена, до того ж, за позовом виконкому.

«Володимир Дмитрович сказав нам, що на нього чинився сильний тиск з боку прокуратури. І прозвучала навіть така фраза, що якщо б він від імені міськвиконкому не подав би на нас у суд, то на нього завели б кримінальну справу. На конкретне питання, хто на нього тисне, він чітко відповів: прокурор міста Палій. У нас є запис цієї розмови», — сказав Дворецький.

Організатори акції протесту написали 3 заявки-повідомлення про продовження своєї безстрокової акції, і на підставі цих повідомлень мали намір продовжувати пікетування обласної прокуратури.

Наразі пікетувальники відсунули свої намети від центрального входу в прокуратуру в лівий бік.

Водночас голова МВС Віталій Захарченко заявив, що суб'єктивного мотиву в діях співробітників міліції та прокуратури в рамках розслідування справи Оксани Макар не було.

«Суб'єктивного мотиву з боку співробітників міліції і прокуратури ми не встановили. Ми побачили прорахунки щодо професіоналізму та якості дій цих осіб», — сказав він.

Як відомо, дев'ять співробітників правоохоронних органів притягнуто до відповідальності, низка правоохоронців звільнена.

Також відомо, що один з садистів-гвалтівників Оксани Макар був членом Партії регіонів.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 23-03-2012 11:27 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100