12.01.2025 11:26 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

У разі розпуску парламенту БЮТ буде фаворитом дострокових парламентських виборів у Києві

22 липня 2006 року у Києві на Хрещатику біля одноіменнної станції метро
Молодіжна Центральна виборча комісія під патронатом Всеукраїнського об’єднання «Молодь – надія України» провела інформаційно-просвітницьку акцію «Парламентські вибори на майдані», повідомляє сайт www.sprotiv.info.

Акцію було проведено через існування вичерпних конституційних підстав для розпуску парламенту та високу ймовірність призначення нових парламентських виборів у зв’язку з бездіяльністю Верховної Ради України та її неспроможністю вирішити визначені Конституцією України завдання, зокрема, формування Конституційного Суду України та Кабінету Міністрів України, що становить загрозу для функціонування державних інститутів, забезпечення політичної стабільності в країні та виконання нею взятих зовнішньополітичних зобов’язань.

Імпровізовані парламентські вуличні вибори відбувалися за партійними списками, киянам було запропоновано взяти участь у «вуличних виборах за пропорційною виборчою системою».

У бюлетень для голосування за партійними списками були включені КПУ, Блок «Наша Україна», Опозиційний блок «Не так!», СПУ, Народний блок Литвина, Український народний блок Костенка й Плюща, Партія регіонів України, ПСПУ, Блок Юлії Тимошенко, Блок Юрія Кармазина, партія

Всього для голосування Молодіжна ЦВК підготувала 500 бюлетенів, а опитування електоральних симпатій у Києві тривало біля 4 годин.

Як повідомив голова Молодіжної ЦВК Вадим Гладчук, у скриньці для голосування було виявлено 488 бюлетенів для вуличних парламентських виборів на майдані.

З них у 46 бюлетенях виборці поставили позначку навпроти слів «не підтримую жодної партії та блоку».

6 бюлетенів Молодіжною ЦВК були визнані недійсними, тому що у них виборці проголосували одночасно за дві чи більше партії чи блоки.

Загалом у Києві за запропоновані Молодіжною ЦВК політичні партії проголосувало
436 виборців.

Перше місце здобув Блок Юлії Тимошенко – 49,8 %;
друге місце Партія регіонів України – 20,9 %;
трете Блок «Наша Україна» — 11,9 %;
четверте Український народний блок Костенка та Плюща – 4,8 %;
останнє п’яте — Комуністична партія України – 3,2 %.

Не подолали встановлений недемократичним законодавцем трьохвідсотковий бар’єр на вуличних виборах у Києві: Народний блок Литвина – 2,5 %; Партія зелених України – 1,8; Соціалістична партія України, Блок Юрія Кармазина та Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» отримали кожен по 1,4 %; Блок «Не так!» — 0,9 %.

Блок «Євген Марчук – Єдність» не отримав й жодного голосу у Києві.

ВМО „Молодь — надія України” регулярно проводить „Вибори на Майдані”, починаючи з 1998 року. У березні 2002 року за два тижні до дня голосування всі соціологічні фірми та консорціуми оприлюднили результати опитувань громадської думки у яких вони стверджували — до парламенту не потраплять ні СПУ ні БЮТ. В той же час Молодіжна ЦВК під керівництвом Вадима Гладчука не побоялася та не продалася і єдина повідомила громадянам правду про справжні політичні симпатії виборців — у Верховній Раді 2002 – 2006 років будуть і СПУ і БЮТ, що обов’язково подолають 4 відсотковий бар’єр. Так і сталося…. Під час виборчої кампанії у 2006 році Молодіжна ЦВК єдина серед усіх соціологічних центрів та контор, які традиційно з часів Кучми працювали на замовлення, прогнозувала програш виборів Київського міського голови Олександром Омельченком.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 22-07-2006 12:32 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100