24.10.2021 06:43 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Парламентський комітет розгляне факти стеження за журналістом «Української правди»

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова й інформації розгляне на найближчому засіданні заяву «Української правди» про переслідування її журналіста Службою безпеки України, — заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Вона відзначає, що цей комітет зобов'язаний приділяти особливу увагу будь-якій подібній інформації.

«Законом України „Про комітети Верховної Ради“ нам надано право контролювати дії влади й правоохоронних органів на предмет дотримання прав людини й прав журналіста, на предмет припинення спроб тиску на ЗМІ, якщо таке встановлено», — сказала депутат.

Бондаренко додала, що необхідно врахувати й коментар СБУ про законність дій стосовно журналіста сайту «Українська правда».

«Я чудово розумію, що СБУ буде обмежена таємницею слідства, і в рамках комітету ми почуємо тільки те, що буде дозволено законом. Я, як депутат, як член комітету маю право внести питання до порядку денного чергового засідання. Тому вже зараз звернулася в секретаріат комітету з цією пропозицією», — каже вона.

22 червня 2012 року, головний редактор «Української правди» Олена Притула написала у своєму блозі, що Служба безпеки України переслідує журналіста видання. За інформацією редакції, за журналістом ведеться зовнішнє спостереження, прослуховуються його телефонні розмови.

Водночас, у повідомленні прес-служби СБУ у відповідь на інформацію «Української правди» про те, що за її журналістом ведеться стеження і прослуховування, повідомили, що слідчі дії стосовно журналіста видання здійснювалися у рамках закону.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-06-2012 13:15 | Кількість переглядів 16147 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100