25.06.2024 22:03 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Що з Оленою Бондаренко?

Як відомо, на одному з «Шустерів» заступниця голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, депутат від ПР Олена Бондаренко зачитувала невідомо де і за яких обставин взятий нею протокол, в якому нібито зі слів самої Сніцарчук стверджувалося, що вона була на масових акціях 18 травня в Києві не як журналіст, а як громадянин. Тобто не виконувала жодних редакційних завдань, а тому напад на неї та чоловіка, за логікою Бондаренко, не можна вважати нападом на журналістів.

В той же час Сніцарчук категорично заперечила, що колись давала таке пояснення. Навпаки, наголошувала вона, спілкуючись із слідчими акцентувала на виконанні разом з чоловіком професійних обов'язків. Адвокати постраждалої неодноразово письмово зверталися до Бондаренко за поясненнями: що це за протокол і як він в неї опинився?

Бондаренко тривалого часу ніяк не відповідала, а потім таки ошелешила: виявляється цей протокол... їй підкинули до поштової скриньки у непідписаному конверті (!?), після чого він загадковим чином... зник. Взяв і випарувався. Отакої!

«Регіоналка каже: протокол їй ... підкинули!!! У поштову скриньку!!! У чистому конверті!!! А далі цей так би мовити протокол ... не зберігся, — пише Сніцарчук на своїй сторінці у Фейсбуці. — Підозрюю, перед вкиданням у скриньку депутатки його покропили чарівним окропом і він саморозсмоктався. Одразу після Шустера».

Це та Олена Бондаренко, яка полюбляє підкреслювати, що у своїй діяльності завжди спирається лишень на факти. Достеменно встановлені і перевірені. Лише вони є доказами, наголошує вона на ток-шоу. Вочевидь, анонімно підкинутий у поштову скриньку й так само невідомо ким складений протокол — це один з тих  «неспростовних» «фактів-доказів» щодо того, в якій якості — журналіста чи громадянина — перебувала на мітингу Сніцарчук. Ну-ну... «Залізна логіка»!

На останньому «Шустері», Бондаренко заявила, що у Врадіївці селяни штурмували райвідділок бо їх... напоїли горілкою. То підкинули, то підпоїли... А вона сама, часом, нічим «таким» не зловживає? Та й виглядає якось дивно — немов обкурена... чи то лише мені одному так здається?

 

 

Олексій Мазур

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 13-07-2013 16:06 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

  • Vitaly Timoschuk

    та нє, то вона шансону обслухалась!

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100