5.06.2023 19:10 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Засудити до найвищої міри покарання – довічної... державної дачі

Екс-генерал Олексій Пукач отримав найвищу міру покарання – довічне ув'язнення.

Трохи інше, але також «довічне», отримала ще одна людина, яку Пукач прямо називає своїм подільником по справі Гонгадзе. Це – екс-спікер парламенту Володимир Литвин. Він отримав «довічну» державну дачу.

На запит «Української правди» адміністрація президента навіть надала нормативний акт, на підставі якого Литвин не звільнив приміщення державної дачі після закінчення повноважень спікера.

Виявилося, що це... постанова президії Верховної Ради Української РСР!

 

 

Подібного органу, як «президія Верховної Ради», немає вже років 15. Більше того, такої держави, як Радянський Союз, не існує вже 22 роки.

Такий герб, як на цьому документі, вже не знайдеш навіть у забутій Богом сільській раді. Але Литвин зберіг собі дачу на підставі рішення неіснуючого органу неіснуючої держави.

Окрім Литвина, свою державну дачу досі не звільнив і Віктор Ющенко – вона у нього також «довічна».

Він і далі буде проживати в резиденції президента всередині будинку відпочинку «Конча-Заспа», який утримується коштом обдурених виборців.

Але Ющенко – більш «модерновий» політик.

Його державна дача буде за ним довічно на підставі документу «лише» 21 річної давнини – постанови парламенту від 4 січня 1992 року.

 

 

Можливо, в ті голодні часи Леонід Кравчук справді турбувався, щоб йому не довелося жити на вулиці.

Але державні дачі для сучасних президентів з усім «наколядованим» за роки роботи – це просто моральне убозтво. Тим більше для президента, який порвав не один помаранчевий шалик у себе на грудях, розповідаючи про скасування пільг для чиновників.

Ну і кілька цифр. Цього року на утримання державних дач у будинку відпочинку «Конча-Заспа» та комплексі відпочинку «Пуща Водиця» буде витрачено 50 мільйонів гривень.

«За бюджетною програмою Державного управління справами „Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів“ будинку відпочинку „Конча-Заспа“ затверджено кошторис на 2013 рік у загальному обсязі 30 мільйонів 626 тисяч 500 гривень, комплексу відпочинку „Пуща-Водиця“ передбачено видатки у загальному обсязі 19 мільйонів 305 тисяч 500 гривень», – ідеться у відповіді адміністрації президента.

І так – щороку по 50 мільйонів тільки на обслуговування та утримання території, де стоять урядові дачі багатих чиновників бідної пострадянської країни.

 

Сергій Лещенко, журналіст «Української правди»

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 8-02-2013 10:41 | Кількість переглядів 41169 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100