28.11.2023 23:59 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Російський держканал чморить Україну та Януковича: «дрянь, він як ошпарений полетів додому». Відео

На телеканалі «Росія 1» у програмі «Вести недели» ведуть активну пропаганду проти співробітництва України з Євросоюзом.

Агітатором виступає російський журналіст Дмитро Кисельов.

«Це були не переговори, а розмова, чоловіча, яка затяглася за опівніч. Як зазвичай, Янукович просив знизити ціну на газ, прискорити монтаж в Україні атомних станцій і швидше будувати спільні літаки марки „АН“. Як зазвичай, Путін пояснював, що ключ до всього вступ України до Митного союзу», — розповів Кисельов.

«Путін пересипав свої слова штампами ввічливості, хоча розмови по колу – не те, на що він готовий витрачати час», — сказав Кисельов.

При цьому він заявив, що Угода про асоціацію між Україною і ЄС є «липою», і такі «порожні» угоди підписали Чилі, Туніс, Мексика, Марокко, Йорданія, які ніколи не стануть членами Євросоюзу.

«Угода про асоціацію – мутна історія», — також сказав він.

Також він зазначив, що від писання Угоди про вільну торгівлю між Україною і ЄС економіка «України звалиться, такі галузі, як авіація й космос – зникнуть, а сільське господарство буде вбито». "Зона вільної торгівлі з Європою — це пряма здача України і її руйнування.

«Уряд Україні просто не каже про це своєму народу», — відкриває глядачу очі Кисельов.

«Янукович, як ошпарений, навіть не залишившись на запланований нічліг, під ранок полетів додому. Справи в нього — дрянь, лякають уже всюди — і із Заходу, і зі Сходу, а можливості в Києва гідно зробити свій вибір усе менше», — підсумував Кисельов.

 

 

Як відомо, під час президентських виборів в 2004 році Кисельов вів пропагандистську програму на телеканалі ICTV в Україні.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 13-03-2013 12:22 | Кількість переглядів 1096 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100