29.11.2023 01:35 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Держдума прийме спецзакон для приєднання #Крим до Росії

 

 

У зв'язку спровокованими ФСБ Росії протестів у Криму Держдумі адміністрацією Путіна запропоновано спростити не тільки видачу російських паспортів українцям, але і порядок приєднання до Росії нових суб'єктів федерації.

За словами джерел на Охотному ряду, поправки в закон 2001 року «Про порядок прийняття в РФ і утворення в її складі нового суб'єкта РФ» ініціює фракція «Справедлива Росія».

Зараз ст. 4 закону («Умови прийняття в РФ нового суб'єкта») передбачає, що рішення про приєднання до РФ іншої країни або її частини здійснюється «за взаємною згодою РФ та цієї іноземної держави», яке підтверджується міжнародним договором. Цю процедуру пропонується спростити так, що для приєднання території буде достатньо «волевиявлення народу», вираженого, наприклад, у формі референдуму.

Те, що такий законопроект «вноситься в Думу», підтвердив перший заступник голови фракції справоросів Михайло Ємельянов. Перший віце-спікер Держдуми від «Єдиної Росії» Олександр Жуков заявив, що «не тільки фракціями, але і в адміністрації президента, і в уряді» опрацьовується питання про спрощений порядок надання російського громадянства громадянам СНД.

А після того як депутати «на місці ознайомляться з ситуацією», Дума вирішить і питання про доцільність проведення спеціального засідання щодо ситуації на Україні, сказав він. Оскільки «все змінюється дуже швидко», це може статися в найближчі дні у позаплановому порядку, припускає співрозмовник в Думі.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 28-02-2014 9:14 | Кількість переглядів 1012 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100