18.02.2020 08:52 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Депутати хочуть заборонити членам уряду Яценюка читати в парламенті «відповіді-шпаргалки»

Народні депутати України Микола Томенко, Олексій Мушак та Дмитро Лубінець зареєстрували у Верховній Раді законопроект про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо оптимізації діяльності парламенту, повідомляє sprotiv.org.

Проект закону передбачає внесення змін до статті 25 Регламенту Верховної Ради України, які передбачають більш ефективну роботу під час і після «години запитань до Уряду».

Зокрема, як повідомив Микола Томенко, пропонується внести зміни до організації проведення «години запитань до Уряду» шляхом залишення виключно усних запитань до членів Кабінету міністрів України і виключення письмових запитань. Адже, як засвідчує практика, відповіді міністрів на письмові запитання, що заздалегідь надсилаються депутатськими фракціями та групами, не виправдовують своєї мети, адже представники Уряду просто зачитують відповіді на них із підготовлених «шпаргалок», які часто вони бачать чи не вперше.

Крім того, народні депутати пропонують у п’ятницю після «години запитань до Уряду» надати можливість Верховній Раді більш ефективно працювати над розглядом законопроектів, а вже потім – оголошувати депутатські запити.

«Ці зміни дадуть можливість зробити п’ятницю реальним робочим днем для народних депутатів, оскільки за сьогоднішніх обставин розгляд законопроектів після оголошення депутатських запитів та «години запитань до Уряду» призводить до відсутності кворуму для подальшого розгляду законопроектів», – вважають ініціатори даних змін.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 13-04-2015 6:44 | Кількість переглядів 267088 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100