12.05.2021 17:21 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Російські спецслужби у Нідерландах провели вдалу спецоперацію проти евроінтеграції України. Подробиці

7 грудня 2015 року тема, пов’язана з Україною, буквально розірвала нідерландський медійний простір. Але точно не так, як хотілося Києву.

Йдеться про історію з картинами класичних голландських майстрів, які були вкрадені майже 11 років тому з Музею Західної Фрісландії, а тепер, схоже, знайдені в Україні.

Кількість повідомлень про це – величезна, скандал потрапив до всіх ЗМІ країни.

До скандалу причетні російські спецслужби, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Музей повідомив, що знає про долю 24 картин, а також великої кількості витворів мистецтва зі срібла, які були викрадені з нього в далекому 2004 році.

Вранці директор музею дав прес-конференцію, на якій повідомив, що картини зараз – на сході України, під контролем такого собі «націоналістичного угрупування». Пояснив, що музей вів з ним переговори, але сторони не змогли зійтися на сумі винагороди за повернення картин.

Цифри змінювалися протягом дня, звучала ціна в 50 млн євро, але остаточна інформація така: музей пропонує 50 тис., бійці хочуть 5 млн євро.

З’явилося повідомлення, що командиром добровольчого батальйону, про який йдеться, є Борис Гуменюк; сказано, що до історії начебто причетні Тягнибок та Наливайченко. А «добити» глядача іміджем «українських нацистів» покликане фото Тягнибока, яке демонструють музейники: на ньому лідер «Свободи» наче «кидає зігу».

Директор музею називає бійців, що зараз утримують ці картини, «темними силами», каже, що не знає, що там відбувається, «за фасадом політичного життя» в Україні, й обурюється, що Порошенко не віддає ці картини.

Сталася жахлива PR-катастрофа для України.

Нагадаємо, у квітні в Нідерландах відбудеться референдум, що визначить долю Угоди про асоціацію з ЕС.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 8-12-2015 12:11 | Кількість переглядів 125369 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100