4.07.2022 12:27 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Ірина Луценко з БПП встановила рекорд з кнопкодавства у Раді — одразу за 4-х. Відео

Ірина Луценко встановила рекорд фракції БПП з фальсифікації голосування у Верховній Раді, повідомляє sprotiv.org.

На засіданні 9 грудня 2015 року вона кілька разів голосувала одразу за 4-х депутатів.

«Минулого сесійного тижня я вказував так званим „новим обличчям“ на кнопкодавство їхньої колеги Ірини Луценко. Тоді у них чи-то часу не було зупинити фальсифікації, чи-то бажання вже вичерпане. А як відомо безкарність породжує нові ще більші злочини. І історія з Іриною Луценко це підтверджує. Цієї середи вона вже тиснула кнопки одразу за 4-х», — пише у своєму блозі журналіст Олексій Братущак.

"Мені ще не доводилося бачити цього року такої «результативності» депутатів. Тому Ірина Луценко є реальним претендентом на звання «Фальсифікатор року», — іронізує Братущак.

Ірина Луценка була не єдина хто фальшува результати голосування у Раді 9 грудня цього року. Неодноразово протягом дня кнопки за двох тиснув депутат БПП, який схожий на Михайла Кобцева.

Протягом усього часу боротьби з фальсифікаціями/кнопкодавством у сесійній залі пропонувалися різні варіанти боротьби з цим ганебним явищем.

Олексій Братущак вважає, що картка для голосування має стати ще й електронною перепусткою для депутатів до будівлі Ради під куполом. Лише у випадку проходження до будівлі через пункти пропуску картка активується для голосування. Без цієї картки депутати не матимуть змоги ані увійти, ані вийти з будівлі.

«Ідеальним був би варіант, щоб пункти пропуску стояли на вході до сесійної зали. Тоді б картка спрацьовувала б лише у разі, коли депутат перебуває у сесійній залі», — зазначив Братущак.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 11-12-2015 10:26 | Кількість переглядів 59313 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Комментарии запрещены.

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100