Як дружина Луценка диригує голосуванням у Раді, відбираючи картки депутатів. Фото
Народний депутат Віктор Чумак розповів, чим займається представник президента Ірина Луценко.
Про це нардеп написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Народний депутат від Блоку Петра Порошенка, представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко у соратників по фракції БПП, що представляють групу УДАР, забрала всі картки для голосування.
“Ні в одному гнізді, де повинна стояти картка для голосування, її немає. Тільки що представник президента Ірина Луценко зібрала всі ці карти, щоб ударівці, які є досить самостійними в прийнятті рішень, не змогли ні за що голосувати. Фортечні або депутати? “- написав він.
Коментарі
Дата публікації: 12-11-2017 21:13 |
переглядів

Все про: Блоку Петра Порошенка, Верховній Раді, Виктор Чумак, голосування, Ірина Луценко, представник президента, Удар
Читайте по темі
-
Секс-реформа #Порошенко. Изнасилованная в Новой Каховке школьница оказалась девственницей –
82152
-
Кумівство по-новому. Переможцями конкурсу до Верховного суду стали племінник Ківалова і юрист Порошенка –
94072
-
#Порошенко остается?! ЦИК печатает в два раза больше избирательных бюллетеней, чем нужно –
82137
-
Виборці Садового будуть голосувати за Порошенка?! На Банкову аргентинський кокс із російського посольства підвезли? –
82139
-
Медосмотр и пересдача на права каждый год, — очередная тоталитарная реформа от #Порошенко ждет украинских водителей –
82145
-
«Через задний проход», — соцсети критикуют за трусость #Порошенко, который из-за плакатов о Гандзюк сдал документы в ЦИК с чёрного хода –
82140
-
Аваковщина. Полиция сорвала акцию с гробом к годовщине событий на #Грушевского –
82142
-
Секс-реформа #Порошенко. Как теперь нужно получать согласие на #секс, чтобы не сесть в тюрьму. Видео. 18+ –
82141
-
Нові правила сексу в Україні, або Закон «Про тримання свічки сусідам». Сатира –
86181
-
Секс-реформа Порошенка. «Согласие не действует весь половой акт», — в Минюсте объяснили, что теперь могут легко посадить в тюрьму любого украинца. 2 фото –
82141
-
Секс-реформа Порошенко-Гройсмана. Пара из Николаева составила «акт на проникновение в другого живого человека». Фото –
82139
-
Секс-реформа Порошенко: С сегодняшнего дня без расписки — нельзя, даже с женой –
82135
-
Кохатися по-новому: хочеш сексу – візьми письмову розписку. За ґрати на 5-7 років може потрапити любий українець –
82138
-
США сделали резонансное заявление о военном положении в Украине –
82146
-
#Садовий пропонує #Порошенко за законом воєнного стану обміняти Медведчука на українських військовополонених. Відео –
95598